Togg çekiliş sonuçları isim listesi!

0

T10X olarak adlandırılan model için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri ​​arasında. Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi aracılığıyla alındı. Togg’un ilk yerli ve Türk C segment otomobili elektrikli SUV modeli “T10X”, yapılan çekilişin ardından isim listesi sorgulanmaya başlandı. Ön başvuru sürecinde 10 milyar 648 milyon TL depozito toplandı. Kur’an-ı Kerim’in çıkma ihtimali 9’da 1 olarak hesaplandı. Togg internet sitesi üzerinden ön sipariş sürecine katılan 177 bin 467 kişi, 29 Mart’ta noter huzurunda gerçekleştirilen dijital çekilişe katılmaya hak kazandı.

Yayındaki 20.000 Togg T10X modelinin kazananlarını ve yedek kazananlarını belirleyecek çekiliş sonuçlandı. Çekilişte şanslı 20.000 kullanıcının yanı sıra 20.000 kişilik yedek liste de belirlendi. Türkiye’nin ilk doğan elektrikli akıllı cihazı Togg T10X, 2023 yılı boyunca kura yöntemiyle belirlenen kullanıcılarıyla buluşacak. Ön sipariş dönemi sona erdikten sonra noter huzurunda yapılan çekilişle teslim önceliği ile sipariş kazananlar belirlendi. Teslim tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslim süresi ve kullanıcının çıkarma emrindeki konumu dikkate alınmıştır.

TOGG LOTTI 2023 SONUÇLARI AÇIKLANDI

Türkiye’nin ilk akıllı cihazı Togg T10X’in ön sipariş sahiplerini belirlemeye yönelik dijital çekilişi sona erdi. Bu yıl teslim edilecek 20 bin adet Togg T10X çekilişi, TRT Haber 29 Mart Çarşamba 21.00 ve YouTube kanalında yayınlandı. Noter huzurunda yapılan kura çekiminin ardından sonuçlar ve isim listesi açıklandı.

Yayındaki 20.000 Togg T10X modelinin kazananlarını ve yedek kazananlarını belirleyecek çekiliş sonuçlandı. Çekilişte şanslı 20.000 kullanıcının yanı sıra 20.000 kişilik yedek liste de belirlendi. 2023 yılında Togg’un web sitesinde ve Trumore uygulamasında duyurduğu kullanıcılar arasından ön sipariş numaralarına göre sıralanmış liste ile adlarının ve soyadlarının ilk harflerinden oluşan 20 bin talihli teslim edilecek. Togg çekiliş sonuçları Togg.com.tr adresinden talep edilebilir.

TOGG BATCH SONUÇ İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Togg T10X’in dış renkleri ilhamını Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden alıyor. Teknoloji Kampüsü’nün bulunduğu zeytin ağaçlarının gölgesinde Gemlik’in mavi suları Togg, Anadolu topraklarının samimiyetini ve tutkusunu yansıtan kırmızısı Oltu taşının büyüleyici siyahı, parlak dokusu, katı Kula’nın doğal yapısı, kayaları ve vadileri, tarihinin yıllarının gri ihtişamını, Kapadokya’nın olağanüstü doğa harikalarının toprak beji ve kumunu, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığını, dış cephe renklerinde buluşturdu. T10X’in. Kullanıcılar ‘Gemlik’, ‘Anadolu’, ‘Oltu’, ‘Kula’, ‘Kapadokya’ ve ‘Pamukkale’ arasından seçim yapabilecek.

60.000 TL Togg depozitimi nasıl geri alabilirim?  Geri ödeme ayrıntılarını değiştirin!

60.000 TL Togg depozitimi nasıl geri alabilirim? Geri ödeme ayrıntılarını değiştirin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom