Togg 60 bin TL ön ödeme nasıl geri alınır? Togg para iadesi detayları!

0

Türkiye’nin ilk elektrikli akıllı cihazı Togg T10X’in ön sipariş sahiplerini belirleyen dijital çekiliş, 29 Mart’ta noter huzurunda gerçekleştirildi. Çekiliş sonuçlarını değiştir https://www.togg.com.tr/ internette yayınlandı. T10X’in noter huzurunda çıkarılmasının ardından T10X’in siparişi için uygun sipariş numaraları internet adresinden erişime açıldı. 60 bin TL ön ödeme ücreti Çekilişte ismi açıklanmayan vatandaşların gündemine dönüş tarihi geldi. Çekiliş sonrası isimleri açıklanmayanlar, cüzdanlarına nakit veya kredi kartı ile aktardıkları 60 bin TL’lik avansı ne zaman alacakları merak ediliyor.

TOGG 60.000 TL ÖNCE NASIL ALINIR?

Togg sitesi ile Trumore uygulaması arasında yer alan 20.000 şanslı kullanıcı, ön sipariş numaraları ile ad ve soyadlarının ilk harfleri açıklandıktan sonra 2023 yılında teslim edilecek olan T10X için ön sipariş hakkı kazanacak. Ana ve yedek listede olmayan kullanıcılar tarafından yapılan ön ödemeler (60 bin TL) dahi Trumore cüzdanları üzerinden iade edilecektir.

TOGG ÖN ÖDEME ÜCRETİ NE ZAMAN İADE EDİLECEK?

Piyango siparişi için uygun olmayan kullanıcıların ön ödeme ücretleri, bankalarına bağlı olarak otomatik olarak Trumore e-Cüzdanlarına ve ardından maksimum 14 gün içinde hesaplarına iade edilecektir.

Piyango Sonuçlarını Değiştir Anketi: Piyango Sonuçlarını Değiştir İsim Listesi!

Piyango Sonuçlarını Değiştir Anketi: Piyango Sonuçlarını Değiştir İsim Listesi!

Togg nasıl alınır, ön sipariş nereden alınır?  Ön sipariş, yükleme ve fiyat listesi arasında geçiş yapın!

Togg nasıl alınır, ön sipariş nereden alınır? Ön sipariş, yükleme ve fiyat listesi arasında geçiş yapın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.