Tofaştan yeni mobilite çözümü – Araba Haberleri

0Tofaş, müşterilerinin ihtiyaçlarına uçtan uca en iyi deneyimi yaşatmak için bağlantılı araç çözümlerini hayata geçirdi.

Mobilite alanında müşterilere yönelik yeni çözümleri hayata geçirerek hizmet kapsamını her geçen gün artıracaklarını da söyleyen uzman, “Bağlantı teknolojisi konusundaki çalışmalarımıza 2017 yılında ‘Fiat Connect’ ile başladık. Tofaş Arge’de geliştirilen Fiat Connect ile ülkemizdeki ilk ve en kapsamlı bağlantı teknolojisini geniş bir kitleye ulaştırmayı başardık.

65 bin kullanıcı

Araç kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ve koruyan, fayda sağlayan ve araçları hakkında kritik bilgiler sağlayan Fiat Connect, 65.000 bağlantılı araçlık filosuyla eksiksiz bir bağlanabilirlik mobil uygulaması olarak öne çıkıyor. Uzaktan kapı kilitleme ve kilit açma, araç sağlık bilgileri, ambulans hizmeti ve kaza noktası uyarısı gibi birçok katma değerli özellik ile devreye alınan Connect, lansmanından bu yana teknoloji dünyasında yenilikçi uygulamalar izlenerek geliştirilmeye devam ediyor.

Connect uygulamasında yapay zeka sayesinde bakım ihtiyaçları %93 doğrulukla hesaplanıyor. Müşteri deneyimini her geçen gün daha ayrıcalıklı bir boyuta taşıyan marka, en yaygın giyilebilir teknolojiler olan akıllı saatler ile Connect’i şimdi de Android Auto ile otomobillerin multimedya ekranlarına getiriyor. Fiat Connect’e Android Auto ile tüm FIAT’lardan erişilebilir. Ayrıca multimedya ekranlarından ve mobil uygulamadan yakıt ödeme gibi kolaylıkları araçtan inmeden gerçekleştirmek mümkün.

Filolara özel hizmet

Şirket araçlarının tüm çalışma verilerini tek ekranda toplayan, filodaki araçların tüm verilerini analiz edip raporlayan, aynı zamanda filoya kayıtlı tüm araçların takibini sağlayan Connect Filom mobil ve web tabanlı uygulama tek bir ekrandan.

Haftalık ve aylık raporlar hazırlayan Connect Filom, ihtiyaç duyulduğunda tüm filo ile ilgili bildirimler gönderiyor ve belge, sözleşme gibi işlemleri arşivliyor. Connect Filom ile, geleneksel filo yönetimi uygulamalarının aksine müşteriler, donanıma yatırım yapmadan bağlantılı bir filo kiralayabilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.