Škoda'nın yeni elektrikli otomobili Elroq olacak

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Minimalist bir dış tasarıma sahip olan Elroq, işlevsellik ve özgünlüğü birleştirerek güvenlik ve güç hissini yansıtmayı başarıyor. Škoda Elroq'un dünya prömiyeri 2024 sonbaharında yapılacak. Yeni Elroq, önümüzdeki dönemde Škoda'nın 6 tamamen elektrikli modeli kapsayacak elektrikli mobilite atağını başlatacak.

Yeni yüze sahip Škoda Elroq Elroq SUV'un ön kısmı, bölünmüş far tasarımıyla dikkat çekiyor. Daha ince üst kısım yanlara doğru uzanır. Škoda yazısı artık kaportada belirgin bir şekilde görünüyor ve Škoda'nın kurumsal kimliğini yansıtıyor. Yenilikçi “Tech-Deck Face” tasarımı, geleneksel Škoda ızgarasını daha düz ve daha geniş hale getiriyor.

Elroq modelinde aracın güçlü görünümü daha büyük tekerlekler ve son teknoloji Matrix LED farlarla tamamlanıyor. Elroq, Enyaq ve Enyaq Coupé'den sonra MEB modüler elektrikli otomobil platformunu kullanan üçüncü Škoda modeli olacak. Yeni elektrikli kompakt SUV, Skoda'nın konfor ve işlevsellik DNA'sını teknolojik ve yenilikçi bir iç tasarımla birleştiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir