Royal Enfield modelleri K-RIDES ile sokaklara çıkacak

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Royal Enfield motosiklet üreticisi ile yapılan işbirliğinin bir parçası olarak K-RIDES, Bullet, Classic, HNTR350, Meteor, Super Meteor, Interceptor ve Continental GT gibi 350cc ile 650cc arasında değişen silindir hacimlerine sahip orta boy modeller de üretti. motosiklet sektörünün en çok beklenen ve heyecan verici motosikletlerinden biri olarak 450cc Himalayan modelini Türkiye pazarına sundu. Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı, uluslararası satışlardaki güçlü büyümesi ve ardından yeni platform lansmanlarıyla dikkat çeken Royal Enfield'ı, yeni kurulan K-RIDES şirketiyle Türkiye'de temsil edeceklerini söyledi. Kayabaşı, motosiklet sektörüne girerek Royal Enfield gibi güçlü bir ortağın kaliteli ve zamansız tasarımını uygun fiyatlarla sunarak önemli bir adım attıklarını kaydetti.

Kayabaşı, şunları söyledi: “Uzun yıllardır otomotiv ve havacılık sektörlerine komponent üreten Kibar Grubu olarak son yıllarda mobilite alanında birçok yatırım ve iş birliği fırsatlarını değerlendirdik. “K-RIDES ile müşterilerimize en kaliteli ve kapsamlı hizmeti sunmak için her türlü ihtiyacı karşılayan yatırımlar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Tam bir deneyim

Kayabaşı, artık K-RIDES aracılığıyla motosikletçilere “uygun fiyatlı ve sürdürülebilir lüks ve premium” ürün ve hizmetler sunacaklarının altını çizerek, şöyle konuştu: “Ülkemizde son yıllarda artan nüfus ve kentleşmenin etkisiyle insanlara farklı ulaşım seçenekleri hedefleniyor. Bu anlamda talebin arttığı araçların başında motosiklet geliyor.Bu dönüşümle karşı karşıya kaldığımızda motor tutkunlarını kendi kategorisindeki en iyi markalarla buluşturma misyonunu üstlendik.K -RIDES aracılığıyla müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetlerin yanı sıra motosiklet topluluğu etkinlikleri, sürüş deneyimi, sürüş eğitimleri ve sadakat programlarını da içeren eksiksiz bir deneyim yaşatacağız. 2024 yılında eklenecek yeni modellerle ürün yelpazemizi genişleteceğiz. Farklı segmentlerde sunacağımız modellerle tüm beklentileri karşılıyoruz” dedi.

Royal Enfield modelleri K-RIDES ile sokaklara çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir