Renault’un yeni SUV’u Austral yollara çıkıyor

0

Yeni Austral SUV, Renault’nun C segmentindeki yeni aracı.Daha sportif Esprit Alpine donanımıyla Türkiye’de satışa sunulacak Techno Esprit Alpine versiyonunun Techno Esprit Alpine versiyonunun fiyatı 1.190.000 TL olarak belirlendi. TL, lansmana özel seçenekler hariç anahtar teslimi fiyat. Yeni Austral’a sahip olan ilk premium kullanıcılardan biri olmak için ön sipariş dönemi 24 Nisan 2023’te başlıyor. Ön sipariş kaydı oluşturmak isteyen kullanıcılar, MAİS yetkili satıcı ve şubelerine ulaşarak 250.000 TL ön ödeme yaparak siparişlerini tamamlayabilirler. Kayıt işlemini tamamlayan ilk 500 kişi, Haziran ayından itibaren yeni Austral’a sahip olacak.

20 farklı sistem

İlk kez bir Renault otomobili, dinamik ve etkileyici tasarım özelliklerine sahip sportif Esprit Alpine versiyonunda sunuluyor. Yeni Austral, 20 farklı gelişmiş sürücü destek sistemi ve 564 cm2 OpenR Link bilgi-eğlence sistemi ile sürüş keyfinden ödün vermeden herkes için en iyi teknolojiyi içeriyor. Arka koltuk 16 cm geriye çekilerek segmentinde benzersiz bir diz mesafesi sunuyor.

En yeni nesil Multi-Sense teknolojisinden 4 farklı sürüş modu ve kişiselleştirme seçenekleriyle her yolculuğu yepyeni bir deneyime dönüştüren Yeni Austral, kendi bünyesinde geliştirilen üçüncü nesil CMF-CD platformunu kullanan ilk Renault modeli. güçlü ve verimli 160. 12 HP hafif hibrit motoru sayesinde yakıt tüketimini ve emisyonları düşürmesinin yanı sıra günlük kullanım konforunu da destekleyen yeni Austral, haziran ayında Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.