Renault Truckslar artık daha  dijital – Otomobil Haberleri

0Renault Trucks, ağır ticari araç segmentinde kabin içlerini dijitalleştirdi. Sürücü konforu ve güvenliğine odaklanan Renault Trucks, ağır ticari araç segmenti için sunduğu Renault Trucks T, T High, C ve K modellerinde önemli yeniliklere imza attı.

Bu özellikler tamamen elektrikli Renault Trucks E-Tech T&C modellerinde de bulunacak. Araçlarını sürekli geliştirme taahhüdü ile Renault Trucks, sürücülere daha güvenli, daha işlevsel ve daha konforlu bir çalışma ortamı sunuyor. Bu kararlılıkla Renault Trucks, T, T High, C ve K modellerini yeni güvenlik özellikleriyle donatıyor ve hem direksiyon başında hem de molalarda daha fazla konfor için kabin ekipmanlarını yeniden tasarlıyor. Bu yeni teknolojiler, Renault Trucks E-Tech T ve C modellerinde de bulunacak.

Optimize edilmiş sürüş konforu ve kabin Kabindeki donanım, sürücüler için daha keyifli bir ortam sağlamak üzere optimize edilmiştir; ergonomi, araç içi konfor ve verimlilik bir araya geliyor. Ayarlanabilir 12 inç dijital ana ekrana sahip gösterge paneli, uygulamalara hızlı erişim için Android Automobile arayüzüne sahip çok işlevli ikincil bir dokunmatik ekranla tamamlanıyor.

Sürücüler, birincil ekran ve ikincil ekran işlevlerinin yanı sıra telefon görüşmeleri ve müzik kontrollerini güvenli bir şekilde çalıştırmak için direksiyon simidi kontrollerini kullanabilir. Sürüşü kolaylaştırmak için navigasyon yardımcıları ve kamera görüntüleri de ekranda gösteriliyor. Araçlarda telefon şarj soketi de olabilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.