Porsche’den yeni 718 Style Edition

0

Porsche’den yeni 718 Style Edition

Porsche 718 Boxster Style Edition ve 718 Cayman Style Edition sürüş tadı ve günlük pratikliğin birleşimini temsil ediyor. Porsche, Style Edition ile çarpıcı bir tasarıma ehemmiyet veren müşterilere hususi bir seçenek sunacak. Efsanevi Porsche 911 Carrera RS modeline hususi Yakut Yıldız renk seçeneğinin çağdaş bir yorumu olarak sunulan Yakut Yıldız Neo beden rengi, bu modellerde öne çıkıyor.

Modelleri öne çıkartan hususi detaylar

Porsche kullanıcıları, Style Edition modellerini Yakut Yıldız Neo haricinde bir renge boyatsalar da modellere özgü özellikler açıkça ayırt edilebiliyor. Mesela, yeni versiyonlarda parlak siyah 20 inç 718 Spyder jantlar kullanılmış ve jant göbeği kapaklarında renkli Porsche armaları yer ediniyor. Siyah spor egzoz boruları ve arkadaki parlak gümüş renkli “Porsche” yazısı Style Edition’ın ayırt edici özellikleri içinde yer ediniyor. 718 Boxster Style Edition’ın üstündeki “Boxster” yazısı, yan camların üstünde hususi kabartma bir etiket olarak tavana eklenmiş. Extra bir ücret ödemeden, Siyah yada beyaz olmak suretiyle iki 718 Style Edition kontrast paketi arasından seçim yapılabiliyor.

Standart altı vitesli manuel şanzıman

718 Boxster ve 718 Cayman’ın Style Edition modelleri, 220 kW (300 PS) güç üreten ve 380 Nm tork elde eden 4 silindirli iki litrelik boxer tipi motora haiz.Standart olarak altı ileri manuel şanzımana haiz Style Edition modelleri, 5,1 saniyede (yada isteğe bağlı yedi vitesli PDK ile 4,7 saniyede) sıfırdan 100 km/s hıza ulaşabiliyor. Şanzıman seçiminden bağımsız olarak iki vasıta da 275 km/s azami hıza haiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom