PEUGEOT 408, Türkiye’de Yılın Tasarımı seçildi

0

OGD üyesi gazetecilerin oylarıyla belirlenen “Yılın Tasarımı” kategorisinde; Tanıtıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören, çekici tasarımı ve yenilikçi yaklaşımıyla PEUGEOT’un C-segmentindeki SUV kodlarıyla dikkat çeken fastback versiyonunda yeni 408, bu yarışmanın en değerli ödüllerinden birini kazandı. Uluslararası Red Dot Tasarım Ödülü’nden sonra ülkemizde alan.

3.000 kopya sattı

Sektör yetkililerinden Gülin Reyhanoğlu, “Hem müşterilerimiz hem de değerli basın mensupları tarafından ilgiyle takip edilen yeni 408 modelimizin ‘Tasarım’ olarak seçilmesinden hem Türkiye’de hem de dünyada çok memnunuz. Tanıtıldığı günden bu yana Yılın

PEUGEOT 408’i “Yılın Tasarımı” ödülüne layık görmenin yanı sıra büyük bir takdir ve hayranlıkla değerlendirerek “Yılın Otomobili”nde ikinci en yüksek puanı alan OGD üyelerine içtenlikle teşekkür ediyoruz. kategori. ” rekabet.

Mart 2023’te Türkiye’de satışa sunduğumuz PEUGEOT 408, bu kısa sürede 3.000’e yakın müşteri ile buluşup kısa sürede 27.000 talep toplayarak gelecek planlarımızı gözden geçirmemizi sağladı. Fastback tasarımına sahip yeni 408 C-SUV için ilk etapta belirlediğimiz 2023 hedefimizi, yoğun talep ve ilgi sonrasında yükselttik.”


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.