Otomotiv satış sonrası İstanbulda buluşacak

0

Otomotiv yenileme pazarının Türkiye ve çevre ülkelerdeki ihtisas fuarı Automechanika İstanbul’un bu yıl 16.’sı düzenlenecek. Otomotiv sektörünün tüm ürün kategorilerini kapsayan ve binlerce ürünün sergileneceği fuarda, ülkemizde son dönemde gündeme gelen elektrikli araçların asistans ve ekipman hizmetlerine ilişkin detaylar da yer alıyor. Fuar dünyanın 13 farklı şehrinde düzenleniyor.

Elektrikli araç bakımı

Otomotiv yenileme pazarının fuarcılık markası Automechanika’nın bölgesel organizasyonu olan Automechanika İstanbul, 8-11 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Automechanika İstanbul 2023 Almanya, İspanya, Kore, Çek Cumhuriyeti pavyonlarına ev sahipliği yaparken, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) katılımcı firmalarla düzenlediği Uluslararası Satınalma Heyeti Programı ile Çin, Tayvan, Tayland, Hong Kong, Pakistan ve Hindistan da nitelikli satın alma profesyonellerini kendine çekiyor.

“Innovation 4 Mobility by BAKIRCI” konseptiyle geleceğin mobilite teknolojilerine dikkat çekecek olan fuarda ziyaretçiler, göz alıcı elektrikli otomobiller ve servis ekipmanları ve bunların nasıl tamir edileceği hakkında detaylı bilgi alma fırsatı bulacak. elektrikli araçlar ve bakımları 12. pavyonun özel alanında yapılıyor.

Castrol’ün katkılarıyla hazırlanan Automechanika Academy’nin özel programında, otomotiv endüstrisinde geleceğin mobilite teknolojileri, sürdürülebilirlik ve toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine interaktif sunumlar ve söyleşiler yer alacak. Uluslararası Kaporta Endüstrisi Sempozyumu (IBIS), 4 gün boyunca özel sunumlarla araç tamircileri için sektördeki son gelişmeleri yayınlarken, Türkiye Otomotiv Bakım Federasyonu’nun (TOBFED) katkılarıyla düzenlenen ödüllü ‘Ustalar Yarışıyor’ yarışma programı , tüm katılımcı ve ziyaretçilere renkli içerikler sunuyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.