OS 7 artık şarj edilebilecek

0

Premium SUV segmentinde en geniş motor yelpazesini sunan yeni versiyonuyla dikkat çeken DS 7, konfor ve güvenlik teknolojilerinde çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Yeni daha ince DS PIXEL LED VISION 3.0 farlar ve DS LIGHT VEIL gündüz yanan farlar dahil olmak üzere lüks moda ruhunu mükemmel bir kombinasyonda yansıtan yeni DS 7 OPÉRA E-TENSE 225, ön ve arka karakteristik tasarım ayrıntılarını yeniden şekillendiriyor. ayrıca özel seçeneklerle sipariş edilebilir. .

Formula E’de E-TENSE teknolojisi

Formula E’de iki çift şampiyonluk elde eden DS Automobiles, E-TENSE teknolojisini seri üretim arabalara aktarmaya devam ediyor. Ülkemizde satışa sunulan yeni DS 7 OPÉRA E-TENSE 225, turboşarjlı yüksek basınçlı direkt enjeksiyon kullanılan 180 beygir benzinli motor ve ön dingilde 110 beygir elektrik motoru ile 225 beygir sistem gücü sunuyor. ) ve 65km (karışık WLTP AER koşulları altında). Hibrit kullanımda ise 1,2 l/100 km yakıt tüketim değeri öne çıkıyor. Hibrit sistemin şarj süresi 7,4 kW’lık bir şarj cihazı ile yaklaşık 2 saat iken, söz konusu sistem 14,2 kWh’lik yeni bir bataryaya bağlanıyor.

lüks moda ruhu

Yeni DS 7’nin karakteri, ön ve arka tasarımda yapılan önemli değişikliklerle yeniden şekilleniyor. Daha keskin hatlarıyla daha fazla dinamizm sunan Yeni DS 7, DS DESIGN STUDIO PARIS ekibi ile Mulhouse fabrikasındaki (Fransa) üretim ekibi arasındaki yakın bağlar sayesinde kalite ve dayanıklılık açısından üst düzey bir seri üretim haline geldi. Otomotiv sektöründe avangart bir yaratım olan “Light Signature” piyasaya sunulduğu ilk günden bu yana çok daha etkileyici bir görünüm kazanmıştır. Yeni daha ince DS PIXEL LED VISION 3.0 farlar ve DS LIGHT VEIL gündüz farları mükemmel bir uyum sağlıyor ve lüks modanın ruhunu yansıtıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.