Opel'in yeni geliştirilen hafif ticari araçları yollarda

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Markanın yeni Combo, Vivaro, Zafira ve Movano modellerinden oluşan hafif ticari ürün gamı, binek otomobil benzeri tasarımı, yenilikçi donanımları ve zengin motor seçenekleriyle pazarın en dinamik oyuncuları arasında yer alacak. 864 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla yollara çıkan Opel'in şimşek logolu yeni hafif ticari modelleri, geniş yükleme alanları ve modüler yapı gibi artan konfor gibi özellikleriyle de kabiliyetlerine ekleniyor.

Üstün sürüş keyfini Alman kalitesiyle birleştiren Opel, yeni nesil hafif ticari araçlarıyla binek araç sektöründeki kuruluşunu sürdürüyor. Markanın tamamen yenilenen Combo, Vivaro, Zafira ve Movano'dan oluşan hafif ticari serisi, cesur özellikleri, zengin donanımı ve güçlü motorlarıyla Türkiye'de satışa sunuluyor. 864.900 TL'den başlayan fiyatlarla yollarda olan Opel'in şimşek logolu yeni hafif ticari modelleri, artık binek araçları anımsatan tasarımı ve geniş yükleme alanları gibi artan konfor gibi ayırt edici özelliklerini de yeteneklerine ekliyor. ve modüler yapı.

Fiyatlar açıklandı

Markanın hafif ticari segmentteki amiral gemisi yeni Combo, Edition ve Ultimate donanım seçenekleriyle 1 milyon 87 bin 900 TL ile 1 milyon 393 bin 900 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Araç, 130 PS 1,5 litrelik dizel motor ve 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik şanzıman seçeneğiyle sunuluyor. Yeni Combo'nun kargo versiyonları Edition ve Ultimate XL ekipmanlarıyla birlikte satılıyor. 864 bin 900 TL ile 1 milyon 19 bin 900 TL arasında değişen fiyatlarla sunulan yeni Combo Cargo'da kullanılan 1.5 litrelik dizel motor, 102 HP versiyonda manuel, versiyonda ise 8 ileri otomatik şanzımanla kombine ediliyor. 130 HP'lik versiyon. Markanın yenilenen Vivaro modeli Cargo ve City Van olmak üzere iki farklı gövde stiliyle satışa sunuluyor.

Ultimate XL donanımıyla sokaklara çıkan yeni Vivaro, 1 milyon 149 bin 900 TL ile 1 milyon 328 bin 900 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Vivaro Cargo'da kullanılan 2.0 litrelik dizel motor, 145 PS manuel ve 180 PS otomatik şanzıman seçeneklerine sahip. Markanın diğer hafif ticari aracı Movano da 1 milyon 344 bin 900 TL fiyatla satışa sunuluyor. Markanın yenilenen Zafira modeli de Ultimate XL adı verilen tek donanımla satılıyor. 1 milyon 774 bin 900 TL fiyatla satışa sunulan aracın 2.0 litrelik dizel motoru 180 beygir güç üretiyor ve 8 ileri otomatik şanzımanla eşleştiriliyor.
İşlevselliği teknolojiyle birleştiriyor

Opel'in otomotiv dünyasının merakla beklediği yeni hafif ticari araç modeli Combo, 1 milyon 87 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla showroom'lara geldi. Önceki neslin tüm avantajlarını koruyan yeni Combo, yeni ön tasarımı ve yeni dijital kokpit gibi önemli yeniliklerle dikkat çekiyor. Aynı zamanda kendi segmentindeki en ileri teknoloji olan Intelli-Lux LED® Matrix farlara sahip ilk modeldir.

Şehir dışı yolculuklarda sistem, toplam 14 adet LED hücreye sahip matris farları otomatik olarak uzun fara çeviriyor ve ışık huzmesinin uzunluğunu ve dağılımını sürekli olarak ayarlıyor. Eni Combo'nun güvenlik sistemleri, hız sınırlayıcı ve hız sabitleyici, şerit korumalı aktif şerit tutma sistemi, yaya tanıma özellikli aktif acil fren sistemi ve ek güvenlik için sürücü yorgunluk tespit sistemi dahil olmak üzere çok çeşitli gelişmiş sürücü destek sistemlerini (ADAS) içerir. Yeni Opel Combo, ileri teknolojisi, geniş kabini ve ağır yük kapasitesi sayesinde, yetenekli bir kompakt hafif ticari araç olarak hem iş hem de aile kullanımı için son derece cazip bir seçimdir. Edition ve Ultimate olmak üzere iki donanım seçeneği sunan Yeni Opel Combo, performans ve verimlilik sunan 1,5 litrelik 130 PS dizel motor ve 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Yeni Kombine Kargo

Yeni Combo Cargo, önceki model gibi 4,4 metreküp'e kadar sınıfının en iyi depolama alanını sunmaya devam etse de 982 kg'a kadar yük kapasitesiyle sınıfının en iyisi olmaya devam ediyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı seçenekler sunan yeni Opel Combo Cargo, yeni çekici tasarımı, ikonik Opel vizörlü ön paneli, Intelli-Lux LED® Matrix far fonksiyonu, kokpitin ergonomik tasarımı, opsiyonel sağ-sol kayar kapı ve gelişmiş sürüş destek sistemleri. Yeni modelin ergonomik, sürücü odaklı dijital kokpitinde yer alan 10 inç kablosuz App Connect özellikli multimedya ekranlar ve yeni arayüze sahip monokrom dijital sürücü bilgi ekranı benzersiz bir teknolojik deneyim vaat ediyor. Isıtmalı, düz tabanlı eko deri direksiyon ve otomatik şanzımana özel e-Toggle gibi özellikler yeni Combo Cargo'nun konforunu artırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir