Nissandan Qashqai e-POWER Designpack Black Edition geldi

0


Geçen yıl Qashqai’de e-POWER aktarma organını tanıtan Nissan, modele çarpıcı bir görünüm kazandırmak için üçüncü nesil crossover’ın özel bir versiyonunu satışa sundu. Qashqai e-POWER Designpack Black Edition olarak adlandırılan versiyon ise piyasada daha dikkat çekici. Yapılan üslup değişiklikleriyle yol görünümünden de anlaşılabiliyor. Qashqai e-POWER Designpack Black Edition üç farklı renk kombinasyonuyla sunuluyor: Siyah tavanlı İnci Beyazı veya Bulut Gri gövde rengi ve gri tavanlı Siyah gövde rengi; beş kollu siyah jantlar ise tüm versiyonlarda etkili görünümü artırmak için paketi tamamlıyor. .

Black Edition, Qashqai modeline etkileyici, farklı ve kaliteli bir görünüm kazandırırken, incelikli efektler Nissan’ın sınıfının en iyisi crossover modeline daha gizemli bir kişilik kazandırıyor.

İçeriyi değiştir

Dış cephedeki yeniliklerin yanı sıra, ön kapılar içeriden açıldığında “Qashqai” yazılı ışıklı kapı eşikleri dikkat çekiyor. Ayrıca öngörülü ve akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı kör nokta önleme sistemi, akıllı arka çapraz trafik uyarı sistemi, LED ön ve arka farlar, LED ön sis farları, akıllı telefonlar için kablosuz şarj ve BANDAI gibi segment lideri donanımları da içerir. NAMCO imza uyarısı duyulur. .

Londra’daki Nissan Design Europe tasarımcılarıyla işbirliği içinde oluşturulan Qashqai e-POWER Black Edition’ın geliştirilmesi, güç aktarma organları ve -POWER’ın faydalarından etkilenen müşteriler için Qashqai’nin tasarım çekiciliğini ve heyecanını güçlendirmeyi amaçlıyordu. Değişken basınç oranıyla 1,5 litre hacme sahip Qashqai e-Power’ın üç silindirli, turboşarjlı ve elektrik üreten benzinli motoru 156 beygir güce sahip. Motor tarafından üretilen elektrik, sürüş senaryosuna bağlı olarak yüksek kapasiteli akü paketine güç sağlamak, elektrik motorunu çalıştırmak veya her ikisini birden yapmak için bir güç dönüştürücü aracılığıyla iletilir. Qashqai e-POWER, 190 PS ve 300 Nm tork ile kesintisiz elektrikli sürüş sunuyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom