Motosiklette kışın yol tutuşunu artırıyor

0

Yamaha’nın Tricity 155 modeli, özellikle kış aylarında motosikletiyle yola çıkmaktan çekinenler için tüm riskleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Yamaha yetkilileri, 3 tekerlekli scooter’ın markanın çoklu tekerlek teknolojisi, cep boyutunda yapısı ve Blue Core motor teknolojisi, güçlü fren sistemi ve geniş aksesuar yelpazesi ile şehir içi ulaşım sorununa çözüm olmayı hedeflediğini söyledi. Yetkililer şöyle devam etti:

“Yamaha Urban Mobility segmentindeki en prestijli ve karizmatik scooter modeli olan Tricity 155, kompakt boyutu, hafifliği, ekonomik ve çevreci kimliği ve üç tekerleğin sağladığı ekstra güvenlik ile stil bilincine sahip sürücüler için mükemmel bir araçtır. bağımsızlığı sever. EURO5 uyumlu bir motorla donatılan Tricity 155, yüksek verimli performans sağlayan ve emisyonları en aza indiren öncü Blue Core teknolojisini kullanır. Tricity 155’in yeni motoru, canlı performans ve düşük yakıt tüketimi ile iyi hızlanma sağlayan Yamaha’nın Değişken Valf Çalıştırma (VVA) teknolojisini kullanır. Tricity 155’in yeni Start-Stop sistemi, daha sessiz ve daha verimli bir motor çalıştırma sistemi ile tamamlanıyor. Böylece bu erişilebilir şehir içi scooter daha konforlu, daha keyifli ve daha ekonomik bir sürüş sunuyor. Birçok bisiklette bulunmayan el freni Tricity 155’te mevcuttur. El freni, yokuşta bırakıldığında bisikletin kaymasını önleyerek ek güvenlik sağlar. “

Bozuk yollarda hakimiyet

Üç tekerlek teknolojisi ile üretilen Tricity 155, ıslak ve bozuk yol kullanımında güvenlik hissi ve iki ön tekerleğe mükemmel hakimiyet sağlayarak, kış aylarında yollarda sorun yaşamaktan korkan sürücüler için sürüşü sorunsuz hale getiriyor. Tricity 155’in en belirgin özelliği, düz veya virajlı yollarda sürerken daha fazla denge hissi veren iki eğimli ön tekerleğe sahip üç tekerlekli yapısıdır. İki ön tekerleğin sağladığı yüksek düzeyde çekiş, rakipsiz bir sürüş deneyimi sunar ve Tricity 155’i yeni sürücüler ve iki tekerlekten hoşlanan profesyonel sürücüler için ideal bir seçim haline getirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.