Moto Guzzi’den yeni model geliyor

0

İtalyan Moto Guzzi’nin yeni V100 Mandello model serisi, 409.900 TL’den başlayan özel tanıtım fiyatları ile Türkiye’de motosiklet tutkunlarıyla buluştu. elektronik olarak ayarlanabilen ön cam ile motosiklet sektöründe aynı zamanda bir roadster olarak öne çıkıyor.

6 kat artacak

Doğan Trend Otomotiv Motosikletten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Acar; “2022 yılında 40 adet Moto Guzzi satarak 750cc – 1300cc Touring motosiklet pazarında %6 pazar payı elde ettik. 2023 yılında 100 adet Mandello V100 dahil 230 adet hedefimizle Moto Guzzi’de satışlarımızı altı katına çıkaracağımıza inanıyoruz. 750cc ve üzeri pazarın gelişimine katkıda bulunan hem markamızın hem de Doğan Trend’in payı. Daha çok butik bir alan olan bu premium segmentte Moto Guzzi’yi 2025’te 500 adede çıkarmak istiyoruz” dedi.

“V100 Mandello Serisi aynı zamanda gelmiş geçmiş en eksiksiz donanıma sahip Moto Guzzi modelidir” diyen Acar sözlerine şöyle devam etti: “Motosiklet sürmeyi bir yaşam tarzı olarak gören sürücüler için harika donanımları bir araya getiren Moto Guzzi V100 Mandello Serisi sadece yeri geldiğinde motosiklet kullanmak için dışarı çıkın. efsanevi 90 derecelik V-Twin motora eklenen teknolojik gelişmelerle geleceğin modellerine ışık tutuyor. Rüzgar tünelinde modellenen, yüksekliği ayarlanabilen ön camı ve hareketli kanatları ile tüm motosiklet sektörüne yön veriyor ve yepyeni bir kullanıcı deneyiminin kapılarını aralıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.