MG4 Electric XPOWER son çeyrekte yollara çıkıyor

0Yılın son çeyreğinde Türkiye yollarına çıkacak olan MG4 Electric XPOWER’ın heyecan verici yeni çift elektrik motoru, 320 kW-435 BG güç ve 600 Nm çift ile markanın ürün gamının zirvesinde yer alıyor. . 0’dan 100 km/sa hıza 3,8 saniyede ulaşan elektrikli kompakt sedan, müşterilerine mevcut MG4’ün son derece başarılı yol tutuş karakterini yüksek performansa uygun ayarlarla sunuyor. Goodwood Hız Festivali’nde MG, 1980’lerin ralli efsanesi Metro 6R4’ün 40. yıl dönümünü kutlamak için MG4 Electric XPOWER tarafından desteklenen konsept otomobili ‘EX4’ü de tanıttı. İngiltere’nin en köklü ve saygın otomotiv markalarından biri olan MG (Morris Garages), tamamen elektrikli MG4 hatchback modelinin XPOWER adlı yüksek performanslı versiyonunu seri üretime sokacağını duyurdu.

MG4 Electric XPOWER son çeyrekte yollara çıktı

435 beygir gücü

320 kW (435 BG) maksimum güç ve 600 Nm maksimum tork sağlayan çift elektrik motoru ile bugüne kadar üretilmiş en güçlü üretim MG otomobili unvanını fethetmeye hazırlanan yeni MG4 Electric XPOWER, 0-100 km’yi tamamlıyor. /h hızlanma 3,8 saniye. Bu değerlerle piyasadaki en güçlü performans sedan modellerinden biri olmaya hazırlanan MG4 Electric XPOWER’ın heyecan verici performansı, abartılı olmayan tasarım güncellemeleri ile dikkat çekiyor. Geleneksel yüksek performanslı hatchback modelleriyle karşılaştırıldığında, yeni model daha mütevazı ama yine de gösterişli görünüyor. Zarif dış tasarım ve teknik iyileştirmeler; “XPOWER” fren kaliperlerine, iki tonlu siyah tavana, yeni 18 inç alaşım jantlara ve parlak kaplamalara ek olarak, MG’den tarihi, özel ve ikonik “Hunter Green” renk seçeneğini de içerir. Yeni model, Doğan Trend Otomotiv güvencesiyle 2023 yılının son çeyreğinden itibaren Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

MG4 Electric XPOWER son çeyrekte yollara çıktı

daha güçlü modeli

Gelmiş geçmiş en güçlü makineli tüfek! MG4 Ölçeklenebilir Modüler Platform (MSP) üzerine inşa edilen MG4 Electric XPOWER, ön elektrikli motor (150kW) ve arka (170kW) motorlar aracılığıyla dört tekerleğe 320kW-435hp sistem gücü sağlayan tamamen yeni bir çift motor konfigürasyonuna sahiptir. . Gelişmiş aktarma organı, performans sedan modellerine rakip olan bir performans sunar. Ayrıca, gücü etkili bir şekilde dağıtmak ve viraj alırken sürücü çabasını en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş yeni teknoloji güncellemeleri içerir. Yeni Başlatma Kontrolü işlevi, performansa önemli bir katkı sağlar.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.