Mercedes-Benz Türk’ten sürüş simülasyonu – Otomobil Haberleri

0Mercedes-Benz Türk, kullanıcılarıyla buluşmanın yeni yollarını keşfetmeye devam ediyor. Şimdi de oyunları dünya çapında 650 milyondan fazla indirilen Zuuks Games ile bir lisans anlaşması imzaladı. Zuuks Games’in mobil cihazlarda oynanabilen sürüş oyunları Bus Simulator: Ultimate ve Truck Simulator: Ultimate’da oyuncular, Mercedes-Benz yıldızının bulunduğu araçlara sahip oluyor.

Oyuncular, araçları kullanmanın yanı sıra Mercedes-Benz Showroom’larını ziyaret edebilecek ve herhangi bir arıza durumunda araçları yetkili servislerde tamir ettirebilecek. Ayrıca imzalanan protokol kapsamında oyunda Mercedes-Benz reklamları yer alacak. Oyuncular, Türkiye sınırları içinde reklamlar ve bayilere yerleştirilen iletişim görselleri ile Mercedes-Benz yol levhaları ile karşılaşacaklar.

Her kanalda toplantılar

Mercedes-Benz ve Zuuks Games işbirliğinden büyük heyecan duyduklarını söyleyen sektör yetkililerinden Serra Yeşilyurt, iş birliği hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Mercedes-Benz yıldızına sahip araçlarımızı tüm kanallarda müşterilerimiz ve Mercedes-Benz tutkunları ile buluşturmak bizim için çok önemli. Ünlü Zuuks Games ile böyle bir ortaklık kurduğumuz için de çok mutluyuz. Oyuncular, gerçek dünyadan ayırt edilemeyecek şekilde araçlarımızla sürüş simülasyonu oyunları yaşayacaklar. Oyun deneyimi sırasında Mercedes-Benz yetkili servislerini deneyimleyebilecek ve yol boyunca Mercedes-Benz gösterge panelleriyle tanışabilecekler. Bu onların araçlarımızı tanımaları ve test etmeleri için önemli bir fırsat.”

Mercedes-Benz Türk'ten sürüş simülasyonu


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.