Mazda CX-5’e teknoloji dopingi  

0

 

 

Kompakt crossover SUV sınıfının mühim temsilcilerinden Mazda CX-5, makyajlı versiyonuyla vatanımızda satışa sunuldu.  İlk kez 2012 senesinde ülkemiz yollarıyla buluşan ve ikinci nesliyle tasarım, kalite, güvenlik teknolojileriyle premium sınıfta yeni bir referans noktası haline gelen CX-5, makyajla beraber yeni far teknolojisine ve tasarımına kavuşurken; daha geniş, daha süratli ve daha yüksek çözünürlüğünde olan yeni 10,25 inçlik multimedya ekranıyla donatılıyor.

Gaz tepkisi ve vites geçiş hızları iyileştirilen kompakt SUV, Power Sense, Power Sense Plus ve Power Sense Sport donanım paketleriyle, 1 milyon 413 bin 180 TL’den başlamış olan fiyatlarla satışa sunuluyor.

2 lt 165 beygir güç

Siyah, beyaz yada kahverengi Nappa deri döşemelerle satın alınabilen CX-5’in Power Sense Sport donanımı ön ve arka tampon dekorları, radyatör ızgarası çerçevesi ile dış dikiz aynalarında kullanılan parlak siyah detaylarıyla öteki modellerden ayrışıyor.

Yenilikçi i-Activsense güvenlik asistanlarının yaşam bulmuş olduğu makyajlı CX-5’te 2.0 litre hacminde, 165 HP güç üreten ve 13;0:1 şeklinde dikkat çekici sıkıştırma oranına haiz Skyactiv-G benzinli motor, 6 ileri vitesli otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi vazife alıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.