Mayıs ayında 1000’in üzerinde aracı teslim edeceğiz

0

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, teslimat tarihi ve miktarı ile ilgili soruları yanıtladı. BloomberHT’deki canlı yayına katılan Karakaş, Mayıs ayında 1000’den fazla aracın teslim alınacağını duyurdu. Karakaş, “Kalitemizden ödün vermeden Mayıs ve Haziran aylarında üretimimizi artıracağız. Mayıs ayında 1000’in üzerinde aracı teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

İTALYA GEREKTİRİR

Togg araçlarının İtalya’dan getirildiği yönünde sosyal medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunun altını çizen Karakaş, “Togg yurt dışından satın almadı. “Bunlar hayali ürünler, anlayamıyorum” dedi.İngiltere Merkez Bankası: İngilizler artık daha fakir olduklarını kabul etmeli

İngiltere Merkez Bankası: İngilizler artık daha fakir olduklarını kabul etmeli“SERİ ÜRETİMDE ÜRETTİĞİMİZ ARAÇ SAYISI 200’Ü AŞTI”

Şimdiye kadar 200’den fazla aracın seri üretimde üretildiğini belirten Karakaş, “Geçen yıl mayıs ayı sonunda deneme ve üretime başladık. Yönetmeliğe göre 92 testten geçmek zorundayız. Bu süreçte yüzlerce araç ürettik. 23 Mart’a kadar birçok aracı üretip teste gönderdik, 300’den fazla araç ürettik. Biz kendimiz 26 adet test filosu ile ülkemizi turluyoruz ve geri bildirim ve ölçüm için kullanmıyoruz. Seri üretimde ürettiğimiz araç sayısı 200’ü geçti” dedi.

“YIL SONUNA KADAR 28 BİN ARAÇ ÜRETECEĞİZ”

Karakaş, “Yıl sonuna kadar 28 bin araç üreteceğiz. Bu çok iddialı bir hedef. Beklediğimizden daha fazla ilgi gördük. Yıl sonuna kadar 28 bin akıllı cihazı teslim etmiş olacağız. Piyasada elektrikli araçlara dönüş var, bu bizi sevindiriyor” dedi.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom