Karavan sektörü İstanbul’da buluşacak – Otomobil Haberleri

0

Karavanist İstanbul 3. Karavan ve Ekipmanları Fuarı ve Outdoorist 2. Outdoor ve Kamp Malzemeleri, Su Sporları, Deniz Araçları Bisiklet, Motosiklet, 4×4, Off- Road, Ticari Araçlar ve Takıları Fuarı, Boat Show Hususi Kısmı ile eş zamanlı olarak, 7-15 Ocak 2023 tarihleri içinde İstanbul’da tabiat tutkunlarına kapılarını açacak.

Karavan severler ile kamp ve tabiat tutkunlarının her türlü ihtiyacına yanıt verecek şekilde hazırlanan Karavanist ve Outdoorist Fuarları, 5 salonda toplam 40 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek. 200’den fazla firmanın son model vasıta ve ekipmanlarının tanıtılacağı Karavanist ve Outdoorist fuarları, sektör profesyonellerinin yanı sıra halka da açık olacak.

Karavanist Fuarı’nda; motokaravan, çekme karavan, van tipi karavan, hususi amaçlı araçlar, mobil hizmet karavanları, ticari karavanlar, 4×4, SUV araçlar ve gezi römorkları sergilenecek. Fuarlarda yalnızca benzin ve motorlu değil, elektrikle çalışan yeni nesil hibrit karavanlar da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.