Kapıda Ödeme IQos Heets Satın Al

0

Kapıda Ödeme IQos Heets Satın Al

Her ürün gibi elektronik sigaranın da belirli bir son kullanma tarihi vardır. Kullanım ömrü, içerdiği sıvıya göre ayarlanır. Bu sıvıların son kullanma tarihlerine dikkat etmekte fayda var. Likitin son kullanma tarihlerine, nikotin miktarına ve kokusuna kapıda ödeme iqos heets satın al dikkat etmek gerekiyor. Bunu kesinlikle alışkanlık haline getirmelisiniz ve her alışverişinizde aynı kontrolleri yapmanız iyi bir fikir olacaktır. Bu şekilde kendinizi risklerden korursunuz.

Çoğu e-sıvının raf ömrü, üretim tarihinden itibaren iki yıldır. Ancak yine de satıcıdan alırken kontrol etmek gerekiyor. Son kullanma tarihi yazılmamış olsa bile üretim tarihinden itibaren iki yıl olarak hesaplayarak alabilirsiniz. İki yılı geçmemek kapıda ödeme heets satın al kaydıyla rahatlıkla kullanılabilir. Son kullanma tarihine ve raf ömrüne bakarak satın almanın en güvenli yoludur. Sıvının içindeki sıvının kalitesi de çok önemlidir. Bu demektir ki raf ömrü uzunsa içindeki sıvının kalitesi de yüksektir. Uygun ortamlarda üretilmezse son kullanma tarihinden önce reaksiyona girerek bozulabilir.

Genelde şarjlı elektronik sigara modeli ile başlamanız tavsiye edilir. Şarjlı e-sigara modellerinde buharlaştırma için bir atomizer bulunur. Bu kapıda ödeme iqos satın al buharlaştırıcı hazne, e-sıvı ile doldurulur ve bu e-sıvıyı ısıtan ve buharlaştıran bir bataryaya sahiptir. Bir atomizer kullanmak genellikle geleneksel bir sigara kullanmaya benzer.

Bu nebülizörler farklı e-sıvılarla kullanılabilir. Her e-likit kabının kapasitesi farklıdır. Yüksek enerjili piller, uzun ömürlü nikotin sağlar. Bu nedenle tütün sigarası hissi verirler. Kutu tipi piller uzun süreli kullanım sağlamaz. Elektronik sigarayı ilk kez kullanacak olanların bazı kriterlere dikkat etmesinde fayda var.

Doğru elektronik sigara modelini seçmek için şarj etmeden bir gün dayanabilmesi gerektiğini unutmayın. Gün boyu iyi çalışmasının yanı sıra kullanımı kolay ve rahat olmalıdır. Tadı iyi olduğundan geleneksel sigaralara göre boğaz vurumu yapmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom