Kamyonda 2.ele rağbet arttı – Otomobil Haberleri

0“Kentsel dönüşüm çalışmalarının hız kazanması nedeniyle inşaat traktörleri, hafriyat makineleri ve kamyonlara talep arttı. Bu tür enstrümanlar yatırım unsuru olmaya devam etmektedir. 2023 yılının başından bu yana ikinci el iş makinesi pazarında fiyat artışı yüzde 85 civarında olurken, ikinci el traktör fiyatları yüzde 50 civarında arttı.

Finansman en önemli faktör

Uzman şu şekilde açıkladı: 24 aya kadar kişiye özel finansman sağladığımız müşterilerimiz için birçok farklı finansman modeli ürettik. İlerleyen dönemlerde ödemeler dengesini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ayarlamaya ve her bir müşterimize özel çözümler üretmeye çalışacağız.

TruckStore üzerinden satılan araçların %80’i Mercedes-Benz Truck Financing tarafından finanse edildi. Kalan satışların yüzde 20’si öncelikle nakit ve sub-swap olarak yapılırken, çok küçük bir kısmı bankalar aracılığıyla finanse edildi. Krediye erişim konusunda müşterilerimize büyük avantajlar sağlıyoruz.

Tek çatı altında işlemler

TruckStore, alım, satım, borç verme ve sigorta gibi tüm işlemleri tek çatı altında, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunuyor. Buradan araç satın almak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz marka kamyonların yanı sıra farklı marka ve farklı gövdelerdeki kamyonlara da ulaşma imkanı buluyor. Bu sayede ihtiyaçlarına en uygun aracı kolayca bulan müşteriler, tüm işlemlerini TruckStore güvencesi ile gerçekleştirebiliyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.