JAECOO 7 akıllı kabin ile gelecek

0JAECOO 7’nin iç tasarımı, akıllı kabinin özelliklerini ve faydalarını yansıtıyor. Kabin içindeki her detay, sürücü ve beraberindeki yolculara benzersiz bir kabin deneyimi ve üstün sürüş konforu sunmak için tasarlandı. Chery’nin yeni JAECOO markasının şehir hayatını benimseyen ama aynı zamanda arazi sürüşüne de yönelenler için tasarladığı akıllı SUV’si JAECOO 7, 2023’ün üçüncü çeyreğinde dünya çapında yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Yüksekliği kendiniz ayarlayın

W-HUD, JAECOO 7’deki en dikkat çekici akıllı donanımlardan biridir. Yüksekliği ve parlaklığı ayarlanabilir “Head-Up-Display” olan sistemde, temel sürüş bilgileri aracın ön camına doğrudan görüş alanı içinde yansıtılır. sürücü. Konfor ve güvenliği artıran W-HUD ve Chery’nin “IS” olarak adlandırdığı bir diğer “Akıllı Sistemler” tanıtılacak.

Hızlı işlemci ile yüksek reaksiyon yazı tipi!

Üst düzey bir araç içi deneyimi sunmaya hazır olan SUV’de Qualcomm’un amiral gemisi işlemcilerinden biri olan 8155 kullanılıyor. Qualcomm 8155 işlemci sayesinde akıllı navigasyon, müzik sistemi, sesle kontrol gibi araç fonksiyonları çok daha hızlı tepki vererek, yüksek düzeyde insan-araç etkileşimi sağlıyor. JAECOO 7’nin zengin bilgi-eğlence arayüzleri, rakiplerinin çoğundan daha büyük olan 14,8 inçlik ekrandan kontrol edilebilir. Parlaklığı ve görünümü kullanıcı tercihlerine göre özelleştirilebilen ekran deneyimi, tak-çıkar akıllı telefon entegrasyonuna da olanak tanıyor.

JAECOO 7 akıllı kabinle gelecek


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.