Isuzu D-Max yenilendi – Araba Haberleri

0

Anadolu Isuzu, yeni ön ızgara ve jant tasarımıyla daha da dinamik ve güçlü bir yapıya kavuşan Isuzu D-Max pick-up modellerini pazara sundu. Yenilenen ön ızgara ve yeni tekerlek tasarımı, Isuzu D-Max’in üstün teknik özelliklerini ve dinamik karakterini daha iyi yansıtıyor. Güçlü tasarımı ve üstün donanım özellikleriyle pikap sınıfında standardı yükselten Isuzu D-Max, Anadolu Isuzu tarafından dört farklı donanım seviyesi ve yedi farklı versiyonla pazara sunuldu. Isuzu D-Max “V-Cross” ve “V-Joy” serileri, hem şehir içi hem de arazi koşullarında üstün sürüş konforu ve performans sunuyor.

800 mm sudan geçebilir.

Isuzu D-Max “V-Go” serisi, temel iş gücü ihtiyaçlarını karşılayacak donanım seviyesinde tasarlanırken, “V-Life” serisi, iş ihtiyaçlarının yanı sıra kişisel ve günlük kullanım için tercih eden müşteriler ile geliştirildi. akıl. 2020 yılında tasarımı tamamen yenilenen Isuzu D-Max kamyonet ailesi, yüksek verimli ve performanslı motor, araç güvenliğini ve dayanıklılığını artıran şasi, sağlam süspansiyon yapısı ve daha güçlü frenleme sağlayan özellikler sunuyor. Geçme yüksekliği 800 mm olan, yaklaşma ve uzaklaşma açıları ile en zor koşullarda bile üstün manevra kabiliyeti sunan Isuzu D-max ailesinin tüm versiyonları, standartlarla uyumlu motoru sayesinde yakıt tüketiminde de oldukça tasarruflu. Euro 6D emisyon standartları. Isuzu D-Max’in 4×4 versiyonları, diferansiyel kilit sistemi, adaptif cruise control, arka radar, yağmur ve ışık sensörü, kör nokta algılama, stereo kamera ve gelişmiş sürücü destek sistemleri (ADAS) ile arazi tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılarken kullanıcılara sunulur ve üstün sürüş güvenliği sağlar. 9 inç multimedya dokunmatik ekran, Apple Car Play ve Android Auto kablosuz bağlantı, çift bölgeli dijital klima gibi özellikler, Isuzu D-max’in pazardaki konumunu daha da güçlendiriyor.

Güvenlik Onaylandı

Isuzu D-Max, bi-LED ön farları, tasarım ifadesini güçlendiren yeni ön ızgarası ve tekerlekleri, modern renk şemaları, yan basamakları ve tavan rayları ile sportif ve agresif bir görünüme sahip. Dokuz farklı renk seçeneğiyle sunulan Isuzu D-Max, Avrupa’da Euro NCAP ve Avustralya’da ANCAP’tan 5 yıldız aldı. Kamyonet segmenti büyümeye devam ederken Isuzu D-Max’in pazar payı her yıl artıyor Anadolu Isuzu Ticari Fonksiyonlar Grup Başkanı Hakan Kefoğlu, Isuzu D-Max ailemizle büyümeye devam ediyoruz. 2022 yılında DMax satışlarımızı bir önceki yıla göre artırırken, bu segmentteki pazar payımızı da %6,5’ten %10,7’ye çıkardık. Isuzu D-Max, artan pazar taleplerine yanıt verirken aynı zamanda bir pikap kullanıcısı olarak profilini geliştirmeye devam ediyor. Binek araç konforu ve şehir içi kullanıma uygun özellikleri, iç ve dış tasarımında ticari araç kalıplarını yıkan modern çizgileri ile Isuzu DMax ile 2023 yılında pazar payımızı daha da artırmayı hedefliyoruz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.