İstanbulda Motosiklet Günleri başlıyor – Otomobil Haberleri

0

Her geçen gün artan mobilite ihtiyacını karşılamak için motosikletin önemine dikkat çekmek isteyen Honda, Türkiye’de motosiklet kültürü ve bilincini yaymak için çalışmalarını sürdürüyor. Motosiklet kullanıcılarını ve tutkunlarını bir araya getirecek olan Honda Motosiklet Günleri 2023, 2023 yılında başlayacak. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Honda Motosiklet Günleri, 9 – 10 – 11 Haziran tarihleri ​​arasında Honda Motosiklet Geliştirme Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 2023.

Motosiklet tutkunları için yeni modellerin görücüye çıkacağı Honda Motosiklet Günleri’nde, hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı etkinlikler gün boyunca devam edecek, test sürüşleri, influencer’larla söyleşiler, simülasyonlar, yarışlar, eğitimler ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılım, site üzerinden doldurulan form kullanılarak oluşturulan davetiyede bulunan QR kod kullanılarak ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Yeni motosiklet modelleri sergilenecek

8 yıldır Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası olan Honda’nın geniş ürün yelpazesinin sergileneceği Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar XL750 Transalp, ADV350 ve CRF250’yi de inceleme fırsatı bulacak. 17 Haziran’da satışa çıkacak modeller ilk kez. Ayrıca Adventure ve Naked modelleri için özel teşhir alanları da olacak. Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar 250cc segmentinde 2 farklı model ve Big Bike segmentinde 9 farklı modelle test sürüşü yapabilecek.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.