Hyundai i20 son çeyrekte yenileniyor

0

Yeni i20 modern bir dış görünüme sahiptir. Ön tamponun yeni şekli ve deseni, çarpıcı bir görünüm yaratmak için sportif radyatör ızgarasıyla birleşiyor. Sportif unsurlarla zarif bir görünüm oluşturmak için geliştirilen bir diğer parça da arka tampon. Yeniden tasarlanan bu arka tampona Z şeklindeki LED stop lambaları eşlik ediyor.Hyundai i20, yeni tasarlanan 16 inç ve 17 inç jantlarıyla da dinamik görünümünü destekliyor. Dinamik tasarımı ve aerodinamik özellikleri sayesinde üstün yol tutuşa sahip olan i20, yakıt verimliliği konusunda da oldukça başarılı. Kompakt B segmenti boyutları ile yeni i20, kullanıcılarına oldukça geniş bir iç hacim sunuyor. Ayrıca arka koltuklar dik durumdayken 352 litrelik bagaj hacmi sunuyor. Arka koltuklar katlandığında bu hacim 1.165 litreye çıkıyor.

Hyundai i20 son çeyrekte yenilendi

8 gövde rengi

Hyundai ürün yelpazesine eklenen bu yeni model, sekiz gövde rengi ve opsiyonel siyah tavan ile sunuluyor. Mevcut renklere eklenen yeni Metalik Sarı, Gri ve Meta Mavi, makyajlanan i20’nin yeni özellikleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda sürücü ve yolcuların ruh halini aydınlatmak için kabinin bazı kısımlarında sarı renk kullanılmıştır. Yeni i20, araç içi deneyimi yolcular için daha da kolaylaştıran en yeni bağlantı özellikleriyle donatılmıştır. Hyundai i20, standart 4,2 inç LCD ekran, USB Type-C, 4G ağ tabanlı ikinci nesil eCall ve Over-the-Air (OTA) harita güncellemelerine sahiptir.

Hyundai i20 son çeyrekte yenilendi

Son çeyrekte üretim

Makyajlı model ayrıca isteğe bağlı 10,25 inç ekran, 10,25 inç multimedya ekranı, Apple CarPlay, Android Auto, kablosuz şarj cihazı ve en gelişmiş Bluelink® telematik yükseltmesi sunar. Hyundai Smart Sense güvenlik özellikleri de artık standart. İleri Çarpışmadan Kaçınma Yardımı (FCA) artık bisikletlileri de içeriyor. FCA, öndeki araçlara olan mesafeyi algılayarak potansiyel çarpışmaların algılanmasına ve önlenmesine yardımcı olur. Şeritte Kalma Yardımı (LFA), aracın mevcut şeritte kalmasını sağlar. Yeni i20’nin üretimi, 2023’ün üçüncü çeyreğinde İzmit’teki Hyundai fabrikasında başlayacak.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.