Honda Hornet modeli yeniden Türkiye’de

0

Hornet’in 755cc motoruyla yüksek performans sağlayan Street-Fighter tasarımının keskin hatları dikkat çekerken; Yeni tasarım, yüksek çekiş gücü ile kullanım kolaylığı ve ultra hafif şasisi ile performanslı sürüş özellikleri gösteriyor. Honda’nın efsane modellerinden CB750 Hornet, yeni tasarımı ve yenilenen motoruyla 243 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve Parlak İnci Beyazı, Grafit Siyahı olmak üzere üç renk seçeneğiyle 18 Mart 2023 tarihinde Honda bayilerinde satışa sunuluyor. ve Sarı.

243 bin TL’den

Yenilenen CB750 Hornet, keskin hatlarıyla minimalist görünümüyle modern bir sokak dövüşçüsü stilini ortaya koyuyor. Honda’ya özgü denge, kararlılık ve yol tutuş özellikleri ile sınıfının en iyi güç-ağırlık oranı sayesinde sürücüsüne her türlü sürüş koşulunda üstün sürüş keyfi sağlıyor. Honda için sokak dövüşçüsü konseptini temsil eden yeni CB750 Hornet, Honda’nın mirasını günümüz tüketicilerinin ihtiyaçları ile sentezleyen model olarak öne çıkıyor. Honda’nın efsane modellerinden CB750 Hornet, yeni tasarımı ve daha güçlü motoruyla 243 bin TL’den başlayan fiyatı ve Parlak İnci Beyazı, Grafit Siyahı ve Sarı olmak üzere üç renk seçeneği ile Honda bayilerinde yerini alıyor.

92 at

Honda mühendisleri, Hornet’e yüksek performans sağlayan yepyeni, keyifli bir paralel ikiz motor geliştirdiler. 92 beygir güce ulaşan yeni Hornet, sınıfının en güçlü motosikleti olarak dikkat çekiyor; Hem pilotların yüksek performans beklentilerini sunmak hem de aynı zamanda orta motor devirlerinde yüksek çekiş gücü ile pratik kullanım sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yepyeni kompakt ve hafif 755cc çift silindirli 755cc motora sahip Hornet, 9.500 dev/dak’da sunulan maksimum 92PS (67,5kW) güç çıkışıyla mirasını sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.