Honda CL250 ilk kez Türkiyede

0Street Scrambler tarzını yansıtmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak için hazırlanan yeni Honda CL250, kullanım kolaylığı ve hafif arazi koşullarına uyum sağlamasıyla dikkat çekiyor. Yeni CL250 modeli turuncu, gri ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneği ile 188 bin 500 TL satış fiyatı ile 8 Temmuz 2023 tarihinde Honda bayilerinde yerini alacak. Honda Motorcycle Turkey ürün gamının Naked segmenti, Scrambler kategorisindeki ilk motosiklet modeli olarak Türkiye sokaklarında boy göstermeye hazırlanıyor. Retro-modern tarzı ve zengin özelleştirme özellikleriyle CL250, genç ve tasarım odaklı kullanıcıları hedefliyor; Günlük kullanımda, uzun yolculuklarda ve hafif arazi sürüşlerinde kullanıcıların yaşam tarzına uyum sağlar.

Honda CL250 ilk kez Türkiye'de

fiyat belirlendi

Tasarım çizgileriyle dikkat çeken yeni Honda CL250 modeli turuncu, gri ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneği ile 188 bin 500 TL satış fiyatı ile 8 Temmuz 2023 tarihinde Honda bayilerinde yerini alacak. Retro-modern tasarım ve zengin donanım Honda tasarım ekibi yeni CL250 için sadelik ve dayanıklılık kavramlarına odaklanırken; Bisikletin Street Scrambler stili öne çıkıyor.

Farklı sürüş koşullarına uyumlu olan model, konfor ve üst düzeyde ergonomi sunuyor. Yuvarlatılmış yakıt deposuna ek olarak, CL250’nin imzası olan paslanmaz çelik, ısı kalkanı, yüksek susturucu ve egzoz çıkışları nostaljik tasarıma katkıda bulunur. Kabartmalı Honda logosu ve yüksek konumlu tutma yerleri olan yastıklı bir koltuk, CL250’nin tasarımını tamamlar. Karartılmış motor ve şasi renkleri ile özelleştirilebilen yeni CL250’nin 790 mm’lik sele yüksekliği, aynı zamanda zemine kolay erişim ve geniş ayak mesafesi sunuyor. Kontak anahtarı ile açılan sele, bir kask koymak için alana sahiptir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.