Gürcan Karakaş kimdir? TOGG CEO’su Karakaş hangi görevlerde yer aldı?

0

Daha ilkin birçok mühim grubun yönetici pozisyonunda yer alan Gürcan Karakaş son olarak TOGG’da CEO’luk görevini üstlenmişti. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu CEO’su olan Karakaş, dönem dönem proje ile ilgili mühim açıklamalarda bulunuyor. Peki, Gürcan Karakaş kimdir, kaç yaşlarında?

Haber devam ediyor Haberin devamı
Haber devam ediyor Haberin devamı

TOGG’un tepe adı olan Gürcan Karakaş’ın kariyeri projeye ilişkin yapmış olduğu açıklamalar sonrasında birçok şahıs tarafınca merak mevzusu oldu. Daha ilkin de mühim marka ve alanlarda görevler yürüten Karakaş, bu kez bir ilkin gerçekleşeceği TOGG projesinde olacak. İşte Karakaş’ın kariyeri…

Halk

Halk “TOGG” hakkında ne düşünüyor?

GÜRCAN KARAKAŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Gürcan Karakaş 1965 Antalya Akseki doğumlu. 1988 senesinde Ortadoğu Üniversitesi Makine Mühendisliği Kısmı’nden mezun olan Karakaş, aynı yıl Aselsan’da çalışmaya başladı. 1990 senesinde Bosch Endüstri ve Tecim A.Ş’de vazife alan Karakaş, 1991-1992 yılları aralığında Almanya Feuerbach’ta dizel püskürtme sistemleri ürün geliştirme mühendisi olarak çalıştı. 1995 senesinde Bursa’da teknik aplikasyon projelerinden görevli kısım müdürü oldu ve 1996-1997 yılları aralığında Almanya Bühlertal’da enerji ve karoseri sistemleri üstüne Japon ve İskandinav müşterilerden görevli proje müdürü olarak vazife aldı. Gürcan Karakaş, 2004 senesinde Bosch Türkiye’ye Genel Müdür olarak atandı. 2007 senesinde Bosch’un Almanya’daki merkezine geçen Karakaş, o tarihten bu yana grubun yenileme pazarlarından görevli Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak vazife yapıyordu. Karakaş son olarak TOGG’da CEO’luk görevini üstlendi.

TOGG açılımı nedir? TOGG fiyatı ne kadar, kaç TL olacak? TOGG ortakları kimler?

TOGG açılımı nedir? TOGG fiyatı ne kadar, kaç TL olacak? TOGG ortakları kimler?

Uzman isimden TOGG için çarpıcı yorum: Bu dünya çapında bir olay

Uzman isimden TOGG için çarpıcı yorum: Bu dünya genelinde bir vaka

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket