Geleceğin iş stratejileri konuşuldu

Auto King Service Genel Müdürü Serkan Süer, “24 yıllık sektör tecrübesi, yeniliğe bağlılığı, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle Türk markası sahibinden.com sayesinde bugüne kadar yarattığımız değeri katlanarak artıracağımıza inanıyoruz” dedi. “. . Auto King, yıllardır sigorta sektörünün lider iş ortağıdır ve bu yönde hızlı yatırımlar yaparak pazarı geliştireceğiz. Perakende müşterilerimize de en kaliteli oto bakım ve onarım hizmetini sunan marka olacağız. “Amacımız sahibinden.com'un sektöründeki liderliğinin devam etmesi, hizmet ve kalite anlayışının Türkiye genelindeki tüm Auto King bayileri ve çalışanları tarafından benimsenmesini sağlamaktır” dedi.

Auto King Oto Ekspertiz Genel Müdürü Aytaç Çınargil, şunları söyledi: “Bizim için yeni bir dönem başlıyor. Görüşlerini şu şekilde ifade etti: “Auto King Oto Ekspertiz olarak, araç alım satımında son derece önemli bir ihtiyaç olan danışmanlık hizmetinde sunduğumuz müşteri deneyimini, sahibinden.com'un kusursuz desteği ile en üst düzeye çıkaracağımıza inanıyoruz. hizmet, müşteri deneyimi ve marka gücü getirecek.”

sahibinden.com CEO'su Burak Ertaş

Toplantıda konuşan sahibinden.com CEO'su Burak Ertaş, şunları söyledi: “sahibinden.com bugün ülkemizde ikinci el araç alım satım ekosisteminin önemli bir oyuncusu. İkinci el araç alım satımı için ihtiyaç duyulan pek çok hizmet bulunmaktadır ve bunlar bizim işimize farklı bir perspektiften bakmamızı gerektirmektedir. Bundan yola çıkarak araç değerleme, hasar talebi ve kredi başvurusu gibi araç alım satım sürecini destekleyen geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi geliştirdik. Auto King'in satın alınmasıyla birlikte, hem araç sahibi olurken sıklıkla ihtiyaç duyulan araç bakım-onarımını, hem de alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan otomotiv ekspertiz hizmetlerini sahibinden hizmet anlayışıyla sunmayı hedefliyoruz. com. Kurulduğumuz günden bu yana değişmeyen stratejimiz kusursuz bir müşteri deneyimi sunmaktır. Auto King için de aynı bakış açısını uygulayarak çok başarılı bir dönem geçireceğimizden eminiz.” Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir