Ford Transite yeni dijital özellikleri ekleniyor

0Ford Pro, Ford Otosan tarafından üretilen ve işletmelerin operasyonlarını kolaylaştırmaya yardımcı olmak için tasarlanan dünyanın en çok satan1 kargo kamyoneti Transit’in 2024 yılında araç performansını ve üretkenliğini artıracak önemli güncellemeler alacağını duyurdu.

Ford Otosan’ın Gölcük fabrikasında ürettiği Ford Transit ve yine burada hattan çekilen Ford Avrupa ve Türkiye’den tamamen elektrikli ticari araçların ilk E-Transit modelleri, Ford’un tak-çıkar araç ve kablosuz güncelleme yeteneklerinin standart özelliklerini taşıyor. Bir Sonraki Seviyeye Kadar Güç Verin. Yeni yazılım, kuryeler için tekrarlayan görevleri otomatikleştirerek satış sonrası süreçleri basitleştiriyor. Şasi iyileştirmeleri ve sekiz vitesli otomatik şanzıman seçeneği taşıma kapasitesini, araç performansını, yol tutuşunu ve verimliliği artırır.

Standart olarak gelişmiş teknoloji

Çeşitli sektörlerdeki müşterilerinin ticari araçların üretkenlik artırıcı avantajlarından yararlanmalarını sağlamaya odaklanan Ford Pro, Transit ve E-Transit ticari araç portföyünün dijital yeteneklerini genişletmeye devam ediyor. Yeni özellikler şunları içerir:

Sezgisel, sürücü odaklı bir kabin için, 12 inç merkeze monte dokunmatik ekran ve 8 inç dijital gösterge paneli ile desteklenen 3 SYNC 4 iletişim ve bilgi sistemi, yardımcı olmak için gerçek zamanlı trafik bilgileri sağlayan Bağlantılı Navigasyon4 özelliğine sahiptir. sürücüler rotalarını planlar ve program.sahibinde kalır.

Ford5’in en yeni 5G modemi, Ford Power-Up kablosuz güncellemelerine ve Transit akıllı teknolojilerine süper hızlı bağlantı sağlayarak bayiyi ziyaret etmeye gerek kalmadan araç üretkenliğini artırıyor.”


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.