Ford Ranger yenileniyor – Otomobil Haberleri

0

Ford’un bugüne kadarki en güçlü ve akıllı modeli, yenilikçi tasarımı ve mühendisliği ile öne çıkan ve 180’den fazla ülkede satılan Ranger, performans ve verimliliği bir arada sunmayı amaçlıyor. Avrupa’nın en çok satan pick-up’ı Ford Ranger, en yeni motor teknolojilerini içeren 2.0 litrelik EcoBlue dizel motor seçeneği, 10 vitesli otomatik şanzıman ile birleştiğinde %24’e varan yakıt verimliliği sağlamayı hedefliyor.

Şerit izleme sistemi

yerleşik bilgisayar; Kat edilen mesafe, yakıt tüketimi, hız ve dış sıcaklık gibi önemli bilgileri ve rakamları gösterir. Ayrıca aracın depodaki yakıtla yaklaşık olarak ne kadar mesafe gidebileceğini gösteren bir gösterge bulunmaktadır.Şerit Koruyucu, Yaya Algılamalı Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Hız Sınırlayıcı ve park sensörleri gibi gelişmiş sistemler daha güvenli bir sürüş deneyimi sunar. ; Yokuşta Kalkış Desteği ve Yokuş İniş Kontrolü, sürücünün her zaman kontrolü elinde tutmasına yardımcı olur.

anahtarsız giriş sistemi

Ranger, Ford’un Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma özelliğine ilk kez sahipken, SYNC IV 10″ veya sınıfının en iyisi 12″ dokunmatik ekran sunuyor. Ford Ranger’ın yüksek teknoloji ürünü dijital iç mekanı, gelişmiş kargo alanı ve kargo alanı yönetim sistemi gibi özellikler ve teknolojiler, 5.000’den fazla görüşme ve düzinelerce müşteri çalıştayından sonra geliştirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.