Ford Bronco Avrupa’da yollara çıkıyor

0

Ford, efsanevi Amerikan modeli Bronco 1 4×4’ün yakında ilk kez seçili Avrupa pazarlarında sipariş edilebileceğini duyurdu. Yakın zamanda Türkiye’de de SUV severlerle buluşacak olan Bronco’nun sınırlı sayıda satışa sunulan Bronco modelleri, hem şehir içi kullanıma uygun, hem de 335 PS güç ve 563 Nm tork üreten 2.7 litrelik Ford EcoBoost V6 motordan güç alıyor. Outer Banks ve aşırı arazi koşullarında, yüksek performanslı Badlands olacaktır. Model serisine bağlı olarak, her bir özel Outer Banks veya Badlands, bir araç üretim numarası rozeti, neopren koltuk kılıfları, kapı saklama torbaları ve açılır tavan tente gibi benzersiz ayrıntılar içerecektir.

Mustang ruhundan ilham alındı

1966 tarihli orijinal otomobilin kusursuz, ergonomik iç ve dış tasarımını yansıtan Ford Bronco, benzersiz stil, karakter ve mirasa sahip bir SUV yaratmak için Ford Mustang’in performans ruhundan ilham alıyor. bronş; Gelişmiş aktarma organları teknolojileri, gelişmiş düşük (4L) ve yüksek (4H) vitesler, dört tekerlekten çekişli şanzımanlar, Trail Control ve yedi adede kadar Terrain’-Any Terrain sürüş modları dahil olmak üzere “GOAT” (“Goes Over Any”) modu hak etti.

Her türlü arazide konforlu ve pratik bir sürüş deneyimi için baştan sona geliştirilen yenilikçi ve pratik özellikler arasında; Araca monte saklama yeri olan çıkarılabilir kapılara, keşif aksesuarları ve bileşenleri için entegre montaj noktalarına ve çamurlu yüzeylere karşı son derece dayanıklı, temizlemesi kolay yüzeylere sahiptir.

standart çıkarılabilir çatı; Ses yalıtımlı bir tavan döşemesine sahiptir ve ön iki panel için saklama alanını artıran özel yerleşik saklama torbalarıyla dört panele ayrılmıştır. Araçtaki dört kapının tamamı, tek bir alet kullanılarak yalnızca sekiz dakikada tamamen çıkarılabilir, bu da zorlu zemin koşullarında bile daha fazla görüş ve en üst düzeyde temiz hava sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.