Fiat Scudo ve Ulysse, Türkiye’de pazara sunuldu

0

Fonksiyonel vasıta

FIAT Marka Direktörü Altan Aytaç “1996 yılından bu yana üretilen Fiat Scudo fonksiyonellik, yüksek yükleme hacmi, taşıma kapasitesi ve ekonomiyi bir arada sunuyor. Yeni Fiat Ulysse ise çağıl tasarımının yanında yüksek konforu, ferah iç mekanı ve teknolojisi ile yolcu taşımacılığında konforun tanımını değiştirirken geniş aileler için ideal bir çözüm sunuyor. 2022 yılına otomobil ürün gamımızdaki yeniliklerle giriş yaptık. Yılı hafifçe ticari araçlar ürün gamımızı büyüterek kapatıyoruz. Fiat Scudo ve Fiat Ulysse, önümüzdeki yıl tekrardan giriş yaptığımız orta ticari vasıta segmentindeki kuvvetli oyuncularımız olacak” dedi.

Hususi taşımacılık meydana getirecek

FIAT Pazarlama Müdürü Burak Umur Çelik ise “2022 yılının son ayında pazara sunduğumuz Fiat Scudo ve Fiat Ulysse ile “İşler Değişiyor” diyoruz. Fiat Scudo fonksiyonelliği, kompakt tasarımı ve yüksek yükleme hacmini ekonomikliği ile birleştirerek işlerini büyütmeyi hedefleyen müşterilerimizin yeni fikirlerine alan açmasını sağlayacak. Fiat Ulysse ise Hususi taşımacılığı tercih edenlerden geniş ailelere kadar tüm yolcuların seyahatlerini oldukca daha konforlu ve teknolojik bir hale getirerek beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak” diye konuştu.

Yükleme hacmi ve fonksiyonellik

Yeni Scudo 2.0 Multijet 3 motoru ile sınıfında son aşama ekonomik bir alternatif sunuyor. 6 ileri manuel şanzımanla kombine edilen 145 HP’lik bu motor, 340 Nm (@2000 D/DK)tork üretirken; WLTP normlarına gore birleşik 6,9-7,9 lt / 100 km aralığında yakıt tüketimi sağlıyor. 5.31 m uzunluğa, 1.94 m yüksekliğe ve 1.92 m’lik genişliğe haiz olan Yeni Scudo, 12,4 m’lik dönüş çapı ve 1,94 m’lik yüksekliği ile kent içinde kullanım mevzusunda segmentindeki en iddialı araçlardan biri olarak da rakipleri arasından fark gösteriyor. Yeni Scudo’nun sürgülü yan kapısı 935 mm’lik genişliği ile 1 Euro Paletin rahatça yüklenebilmesine olanak tanırken ek olarak toplam 3 Euro Paletin rahatça yüklenebileceği alan sunuyor.

3’lü oturma düzeni

Geniş ailelerin ve yolcu taşımacılığındaki gezi gereksinimlerini en üst seviyede karşılamak suretiyle tasarlanan Ulysse, yüksek konforu, ferah iç mekanı kent içinde avantaj elde eden yüksek manevra kabiliyeti ve şık tasarımıyla göz dolduruyor. Yeni Ulysse, 8 ileri tam otomatik şanzıman ile kombinlenen verimli 2.0 Multijet 3 motor ile sunuluyor. 177 HP’lik dizel motor, 400 Nm (@2000 D/DK) tork üretirken; WLTP normlarına gore birleşik 6,8-7,8 lt / 100 km aralığında yakıt tüketimi sunuyor.

Yeni Ulysee, 8+1 gezi edebilme imkanı ve 3+3+3 oturma düzeniyle ev konforunda seyahati geniş bir yaşam alanıyla sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.