Elektrikli Dacia Türkiye’de – Araba Haberleri

0Yeni Dacia Spring, %100 erişilebilir elektrikli otomobil deneyimini Türkiye’ye getiriyor. 875.000 TL’lik özel tanıtım fiyatıyla kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunan Yeni Dacia Yay, elektrikli ulaşımı daha kolay ve erişilebilir hale getiriyor. Ayrıca Yeni Dacia Spring, lansman ayına özel ilk bakım hediyesi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Dünya çapında lansmanından bu yana 110.000’in üzerinde sipariş alan yeni Dacia Spring, 2022’de Avrupa’da bireysel kullanıcılar için en çok satan üçüncü elektrikli otomobil olarak başarısını taçlandırdı. 2022” AUTOBEST Avrupa jürisi tarafından. Avrupa’nın bağımsız kuruluşu Green NCAP’ten en yüksek 5 yıldız alarak 2022 yılında yakıt verimliliğiyle de birçok ödül aldı.

Aşırı donanımla çok güçlü

Olağanüstü donanım, yeni malzemeler ve yenilikçi özelliklerle maceradan ilham alan bir tasarımla ayırt edilir. Extreme gear, markanın “güçlü ve maceracı” yaklaşımını yalnızca tasarım açısından değil, aynı zamanda onu basit, havalı, uygun fiyatlı ve çevre dostu yapan temel değerlerden ödün vermeden bir sonraki seviyeye taşıyor. Aqua Blue, Diamond Grey, Ice White, Magma Red ve Moss Green artı yepyeni “Slate Blue” renk seçeneği.

ELEKTRİK motoru 65

Spring, ELECTRIC 65 motoruyla yüksek performans, sürüş keyfi ve çok yönlülük arayan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.65 HP/48 kW gücündeki New Spring Extreme ELECTRIC 65, hem şehir içinde hem de otoyolda dinamik hızlanma sunuyor. tekerleğe verdiği yüksek tork. 0’dan 50 km/s hıza 3,9 saniyede ulaşan Spring Extreme ELECTRIC 65 motor, WLTP karma çevriminde 220 km, WLTP Urban çevriminde ise 310 km yol alabiliyor.

Günlük 30 km’lik bir kilometre (Avrupa ortalaması) ve tam şarj ile şehirde bir haftadan fazla seyahat etmek mümkündür.Opsiyonel kablo ile yeni Dacia Yay, bir ev prizinde, duvarda veya duvarda %80’e ulaşabilir. wallbox bir saatten daha kısa sürede şarj edilebilir.Mümkün olan en hızlı şarj için DC hızlı şarj istasyonu kullanılarak şarj edilebilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.