DS 7, ESPRIT VOYAGE Türkiye’de

02.449.400 TL’den başlayan fiyatlarla BlueHDi 130 otomatik motor-şanzıman kombinasyonu için sipariş alınmaya başlanan DS 7 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunun özel tasarım detayları, markanın “Art of Travel” anlayışının altını çiziyor.

DS 7 ESPRIT DE VOYAGE, OPÉRA donanımı, İnci Grisi deri döşeme, ESPRIT DE VOYAGE imzalı İnci Grisi Nappa deri orta konsol, özel olarak dekore edilmiş dış aynalar, siyah süsleme paketi, ESPRIT DE VOYAGE kapı eşik süslemeleri ve çeşitli 19 inç ALDS OYAMA hafif alaşım jantlara sahip 19 inç ALDS OYAMA hafif alaşım jantlar dahil olmak üzere DS 7 modellerinin konfor, güvenlik ve teknoloji özelliklerini içerir.

130 beygir gücü

Fransız lüksünün yollara yansıması DS Automobiles, OPÉRA ve PERFORMANCE LINE donanım seviyelerine ek olarak ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunu Türkiye’de seyahat sanatını temsil eden mükemmel SUV modeli DS 7’de sunmaya başladı. 2.449.400 TL’den başlayan fiyatlarla siparişe açık olan DS 7 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu, BlueHDi 130 motora sahip.DS 7 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu, çok özel donanım özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kapsamlı OPÉRA donanımı içinde DS 7 modellerinin konfor, güvenlik ve teknoloji özelliklerini barındıran DS 7 ESPRIT DE VOYAGE, inci grisi deri döşeme, ESPRIT DE VOYAGE imzalı inci gri nappa deri orta konsol, özel süslemeli dış aynalar, siyah süsleme paketi vb. sunuyor. özelliklere de sahiptir.

300Nm tork

“BlueHDi 130 Automatic” adı verilen güç aktarımı ve önden çekiş sistemine sahip olan DS 7 ESPRIT DE VOYAGE, 130 beygir güç, 300 Nm tork ve 8 vitesli tam otomatik şanzıman ile eşleşiyor. 0’dan 100 kilometre hızlanmasını 10,9 saniyede tamamlayabilen DS 7 ESPRIT DE VOYAGE BlueHDI 130 Otomatik, 195 km/s azami hıza ulaşabiliyor.

100 kilometrede 5,6 litre yakıt tüketimi ve 146 g/km CO2 emisyonu, performans ve verimliliği bir arada arayanlara hitap ediyor. Lüks moda ruhunu yansıtıyor Yeni DS 7’nin karakteri, ön ve arka tasarımdaki önemli değişikliklerle yeniden şekilleniyor. Keskin hatlarıyla daha fazla dinamizm sunan Yeni DS 7, DS DESIGN STUDIO PARIS ekibi ile Mulhouse (Fransa) fabrikasındaki üretim ekibi arasındaki yakın bağlar sayesinde kalite ve dayanıklılık açısından üst düzey bir seri üretim haline geldi.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.