DS 4, yeni versiyonuyla yola çıkıyor

0

DS 4 BlueHDi 130 ve DS 4 PureTech 130 motorlarda 1.462.100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu, gerek tasarımındaki özel detaylar, eksiksiz konfor seçenekleri standart, gerekse DS DRIVE ASSIST yarı otonom standart olarak sunulan sürücü asistanı gerçekten göz alıcı. DS 4 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunun açık gri döşemesi, jantların gri tonları, orta konsolda ve ayna kapaklarında Avrupa haritasından ilham alan süslemeler bu özel serinin en dikkat çekici detayları.

fiyat açıklandı

DS Automobiles, Ekim 2022 itibarıyla ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunu Türkiye’de satılan DS 4 modelinde sırasıyla TROCADERO ve PERFORMANCE LINE versiyonlarında sunmaya başladı. DS 4 ESPRIT DE VOYAGE PureTech 130 turbo benzin 1.462.100 TL’den, turbodizel motorlu DS 4 ESPRIT DE VOYAGE BlueHDi 130 ise 1.506.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunun benzersiz tasarımı, donanımı ve teknolojik özellikleriyle DS 4, Fransız seyahat sanatını bir kez daha gözler önüne seriyor.

ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu DS 4, orijinal donanımıyla dikkat çekiyor. Krom süslemeli parlak siyah ızgarası, krom kaplamalı DS logosu ve özel süslemeli dış aynasıyla dikkat çeken ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu, PERFORMANCE LINE versiyonunun aksine 19 inçlik CANNES aydınlatmasıyla da dikkat çekiyor. alaşım jantlar. İç mekan farklılıkları arasında çakıl grisi Paloma deri koltuklar, ısıtmalı, masajlı ve havalandırmalı ön koltuklar, granit gri Nappa deri kaplı orta konsol, ses yalıtımlı camlar, hava temizleme sistemi, hava kalitesi sensörü, Esprit de Voyage kapı eşiği kaplaması ve kablosuz şarj yer alıyor. cep telefonu işlevi içerir.

3,8 litre tüketir

DS 4 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonundaki Arka Çapraz Trafik Uyarısı ve Kör Nokta Asistanına ek olarak; Ayrıca, uyarlanabilir hız sabitleyici ve direksiyon yardımı işlevlerinin birlikte çalıştığı yarı otonom sürüş asistanı DS DRIVE ASSIST de standarttır. Tüm bunlara ek olarak DS 4 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunda; DS MATRIX LED VISION DS 4 PERFORMANCE LINE’da opsiyonel olarak tercih edilebilen adaptif LED farlar, dinamik arka sinyal lambaları ve siyah tavan, teknoloji ve tasarım açısından son nokta. Verimlilik odaklı motorlar Türkiye’ye ilk etaptan gelen tüm DS 4 modellerinde bulunan BlueHDi 130 motor seçeneği ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunda da tercih edilebilecek.

130 beygir güce ve 300 Nm torka sahip bu motor ile DS 4, saatte 0’dan 100 kilometre hızlanmasını sadece 10,3 saniyede tamamlayabiliyor. 203 km/s azami hıza ulaşan modelin en dikkat çekici özelliklerinden biri de yakıt tüketimi. Verimliliğin en üst düzeyde tutulduğu DS 4 ESPRIT DE VOYAGE BlueHDi 130, bu performansı 100 kilometrede 3,8 litre ortalama yakıt tüketimi ile sunuyor. Dizel motorda olduğu gibi 130 beygir güç ve 8 ileri tam otomatik şanzıman ile eşleştirilen DS 4 ESPRIT DE VOYAGE PureTech 130 Otomatik benzinli, 230 Nm tork değerine sahip.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.