Dakar şampiyonu Tenere  40ncı yaşını kutluyor

0Tenere 700 ailesinin 23 litrelik ikiz yakıt depolarına sahip üçüncü üyesi, diğerinden daha fazla güvenlik ve konfor sunmak için son teknoloji süspansiyon, geliştirilmiş ergonomi, ralliden ilham alan tasarım ve en gelişmiş teknik özelliklere sahiptir. iki model

Yeni çift montajlı 23 litrelik yakıt depoları, en uzun yolculuklarda bile güven sağlamak ve yakıt ışığı yanıp sönmeye başladığında tüm sürücüler için menzil endişesini ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır.

Bu yeni yakıt tankları, normal çalışma koşullarında 500 km’ye kadar bir menzil sunarak Tenere 700 World Raid’i vahşi doğanın efendisi yapıyor ve pilota daha da fazla özgürlük veriyor. Aracın kütlesi, ön ve arka kısım arasında ideal bir ağırlık dağılımı ile daha da merkezileştirilmiştir.

Daha fazla sürücü çevikliği için düz sele Yeni ikili tank tasarımının azaltılmış yüksekliğinin yanı sıra Tenere 700 World Raid ayrıca tank ile tank arasında daha yumuşak bir geçiş için çok daha düz bir profil sağlayan yeni 890 mm yüksekliğindeki sele tasarımına sahiptir.

Bu tasarım, engebeli arazide kontrolü sürdürmek için vücut ağırlığını değiştirerek sürücünün minimum çabayla ileri ve geri hareket etmesini sağlar. Yeni ergonomi, hem oturarak hem de ayakta sürüş pozisyonlarına iyi uyum sağlar.

Orta kısımda yüksek kavrama alanına sahip olan sele, sürüş sırasında hareket özgürlüğü sağlayan iki farklı yumuşak deri kullanılarak üretilmiştir. Mobil bağlantı özellikli 5 inç renkli TFT ekran…


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.