CUPRA Leon geliyor – Otomobil Haberleri

0

CUPRA, dünya çapında faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde birçok yeni alanda ezber bozan farklı organizasyonlara imza atmayı hedeflemektedir. Markanın yeni modeli, İstanbul’da 1600 yıllık tarihe sahip Şerefiye Sarnıcı’nda düzenlenen CUPRA Gecesi ile tanıtıldı.

CUPRA Leon hibrit

CUPRA, motor gamını genişlettiği ve donanım seviyesini yükselttiği CUPRA Leon modeli ile Türkiye’de her ikisi de DSG otomatik şanzımanlı 1.5 eTSI 150 HP hafif hibrit teknolojisi ve 2.0 TSI 300 HP benzinli versiyonları ile sunulacak. 2022 yılında satışlarını %93 oranında artıran Avrupa’nın en hızlı büyüyen otomobil markası CUPRA, Türkiye’de de aynı başarıyı yakalayarak Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite tarafından her yıl düzenlenen Satış ve İletişim Ödülleri’nde “Yılın En Hızlı Büyüyen Otomobili” seçildi. Dernek (ODMD).Marka Ödülü”.

Motor seçenekleri arttı

CUPRA Leon modeli, motor seçeneklerinin artması ve donanım seviyelerinin yükseltilmesi ile daha değerli ve sofistike bir görünüme kavuşuyor. CUPRA Leon standart olarak açılır bir cam tavan, Tam LED lens farlar, “Sonsuz LED” arka lambalar, 10,25″ dijital gösterge paneli ve 12″ bilgi-eğlence sistemi, CUPRA’ya özgü tamponlar ve sportif bir arka difüzör ile donatılmıştır. Ayrıca 18 inçlik gümüş veya bakır hafif alaşım jantlar, CUPRA Leon’un güçlü görünümüne katkıda bulunur. İç mekanda, zengin donanım seviyesine ek olarak, opsiyonel olarak siyah veya petrol mavisi CUPRA ‘Bucket tipi spor koltuklar ve Nappa deri koltuk döşemeleri satın alabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.