Cheryden yeni marka geliyor – Otomobil Haberleri

0

Chery’nin yeni markası JAECOO, 2023 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren yollara çıkmaya hazırlanıyor. “Rock In River” tasarım felsefesine göre son şeklini alan JAECOO, kullanıcıları hayatın özüne dönmeye, dışarı çıkıp seçim yapmaya davet ediyor. yeni bir yaşam tarzı. Chery tarafından yeni bir SUV markası olarak konumlandırılan JAECOO, sıra dışı stili ile doğaya yakınlık için seyahat eden şehirli seçkinlere hitap edecek şekilde konumlandırılıyor.

ilk model geldi

JAECOO’nun ilk modeli olan JAECOO 7, doğadaki akan suların şekillendirdiği kayalardan ilham alan tasarım felsefesini bünyesinde barındırıyor. Üstün kalite ve şık tarzıyla daha saf ve konsantre bir yaşamı temsil eden JAECOO, yeni bir yolculuğa çıkıyor. JAECOO, insanları hayatın özüne geri dönmeye, dışarı çıkmaya ve yeni bir yaşam tarzı seçmeye teşvik etmeyi amaçlıyor. JAECOO 7’nin gövdesi, altın oranda Leonardo da Vinci’nin yüksek omuz çizgisiyle alttan oyulmuştur. Bu tasarım yaklaşımı, gövdeyi görsel olarak gergin hale getirerek daha yalın ve zarif bir görünüm kazandırıyor.

Eşit şekilde boyanmış gövde, nehir suyunun etkisiyle parıldayan doğal kayalar gibi akıcı ve kalıcı bir görünüm ortaya koyuyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.