Chery’den 11 yeni model – Otomobil Haberleri

0

2023 Ocak ayında yıllık %16,5 büyüme oranıyla 101.379 araç satışı gerçekleştiren Chery markası, 2022 Haziran ayından bu yana 8 ay üst üste 100.000 adetlik satış rakamını aştı. Bunun en önemli mimarlarından TIGGO 7 ve TIGGO 8 çok önemli bir başarı, sırasıyla 12 bin 768 ve 10 bin 856 adetlik satış rakamlarıyla 10 bin barajını aşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

11 yeni model

2023’te Chery, satış rakamlarını, araç kalitesini ve müşteri itibarını daha da iyileştirmek için teknolojiye odaklanarak küresel stratejisine devam edecek. Bu kapsamda Chery; 2022 Dünya Üretim Konvansiyonunda TIGGO, birden fazla enerji türünü kapsayan 11 araçtan oluşan 8 PRO e+ konsept otomobilini tanıttı: benzin, hibrit ve BEV. Sergilenen tüm bu araçlar “Technology Chery”nin üstün imalatını, akıllı teknolojilerini ve yeni enerji teknolojilerini sergiliyor. 2023 yılına kadar ileri teknolojileri seri üretime taşımaya devam eden Chery, yeni model lansmanları ile küresel pazarda daha rekabetçi olacak. Bu onların yıllık hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştıracaktır. Technology Chery’nin sağladığı güvenilir ortam, yalnızca ürün hattının daha hızlı yenilenmesini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda ürün kalitesini ve performansını daha güvenilir hale getirerek müşterilere daha iyi bir deneyim sunacaktır. Chery, 2023’te yeni bir aşamaya girecek ve yeni başarılara imza atacak.

5 adet Ar-Ge merkezi bulunmaktadır.

Marka, 2022 yılında 1,23 milyon adetlik satışıyla yeni bir rekora imza atmıştı. Chery, satış başarısını yıllık yüzde 67,7 artışla 450 bin adedi aşarak taçlandırdı. Chery’nin artan satışları ve ihracatı, yüksek teknolojide uzmanlaşma konusundaki ısrarından da kaynaklandı. Kendi Ar-Ge’sine ek olarak, Chery’nin Jaguar Land Rover ve General Motors gibi birinci sınıf otomobil üreticilerine hizmet veren 7.000’in üzerinde seçkin tasarımcı ve mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibi ile dünya çapında 5 Ar-Ge merkezi bulunmaktadır. “Teknolojiye Dayalı İş Kurmak” yaklaşımıyla hareket eden Chery, hızlı bir büyüme yakalamış ve küresel pazarda popülerlik kazanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.