Chery TIGGO ailesinin yeni modeli geliyor

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

TIGGO ailesinin yeni amiral gemisini ilk kez Pekin Otomobil Fuarı'nda otomobil tutkunlarının beğenisine sunmaya hazırlanan Chery, geleceğin seyahat trendine güçlü bir şekilde liderlik ediyor. TIGGO markasının son gelişim noktasını ortaya çıkaracak yeni araç, aynı zamanda şehir içi SUV'ların küresel trendine de öncülük edecek. Yeni modelin üstün QPower özellikleri ve gücüyle desteklenen Chery, yeni enerji ve küresel zeka alanlarında gelişmeye devam edecek. Marka, kullanıcılara daha akıllı ulaşım ve yaşam tarzı sunmaya devam edecek.

aile genişliyor

TIGGO ailesinin amiral gemisi, giderek daha rekabetçi hale gelen yeni enerji araçları pazarına ve artan tüketici beklentilerine cevap verebilecek özellikleriyle öne çıkacak. Bu yeni model, dünya çapındaki tüketicilere en son teknolojiyi sunarak, kalite ve yenilik taleplerini karşılayarak amiral gemisi ürünlerin neler sunabileceğini yeniden tanımlamayı amaçlıyor.
Chery'nin geniş küresel araştırma ve geliştirme kaynaklarından yararlanarak, küresel lüks taşımacılıkta yeni bir çağın yolunu açan teknolojiye yeni bir bakış açısı ortaya koyuyor. Tasarım ve teknolojide mükemmellik! 25 Nisan'da kapılarını açan Pekin Otomobil Fuarı'nda dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanan Chery, yenilikçi teknolojiye, premium ürünlere ve marka değerlerine verdiği önemle otomotiv sektörünün yeni döneminde ön sıralarda yer alacak. beklentilerin ötesine geçin.

Yeni enerji seçenekleri

En yeni QPower plug-in hibrit (PHEV) teknolojisine sahip yeni model, etkileyici bir güce sahip. QPower, Chery'nin aktarma organları teknolojisindeki uzmanlığının doruk noktasıdır ve içten yanmalı (ICE), plug-in hibrit (PHEV) ve tamamen elektrikli (BEV) dahil olmak üzere çok çeşitli enerji seçeneklerini kapsar. Bu çözüm, “Güçlü ve hızlı”, “Verimli ve çevre dostu”, “Yüksek enerjili ve akıllı” gibi enerji avantajlarıyla öne çıkıyor. Ayrıca QPower, temel güç türleri için en uygun güç çözümünü sunuyor ve tüm kullanıcı taşıma senaryolarına hitap eden yeni model için gelişmiş destek sağlıyor. Tüm bu özellikleriyle yeni model, üst düzey, beklentilerin ötesinde bir deneyim sunacak ve kullanıcıları şaşırtacak. Chery'nin küresel başarısının anahtarı olan küresel trendleri takip etmek ve dünya çapındaki kullanıcılarla bağlantı kurmak, yeni modeli kendi alanında liderliğe en büyük aday haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir