Chery Şangay’da yeni modelleri tanıtacak

0

“Yaoguang 2025” stratejisiyle hareket eden Chery, bu strateji doğrultusunda elektrik geçişine ve akıllı teknolojiler alanındaki derin gelişime odaklanıyor. 18 Nisan’da kapılarını açacak defile için hazırlanan Chery, yepyeni bir anlayışla ve çok büyük ölçekte defilede yerini alacak.

%44 artış.

Chery’nin ilk çeyrekteki kümülatif satışları yıldan yıla %44,1 artarak yeni bir rekor kırdı. Marka aynı zamanda otomotiv sektörünün ortalama büyüme hızının oldukça üzerinde bir ivmeyle büyümesini sürdürüyor. 2023 Küresel Bayi Toplantısı, aynı zamanda, üç yıllık COVID-19 salgınının ardından Chery ile Çin’deki genel merkezindeki küresel ortakları arasındaki ilk yüz yüze temas olacak. Toplantı, Chery’nin küreselleşme stratejisini güçlendirmeyi, küresel pazar ihtiyaçlarını dinlemeyi ve küresel ortaklarla gelecekteki kalkınma planlarını müzakere etmeyi amaçlıyor.

Araştırma ve geliştirmeye yatırım yapın

Dünyada altı Ar-Ge merkezi ve 5.000’den fazla seçkin üyeden oluşan Ar-Ge ekibi ile geleneksel yakıt teknolojisi, yeni enerji, akıllı üretim ve diğer alanlarda avantajlar sağlamıştır. 20 yılı aşkın yeni enerjili araç araştırmasıyla Chery, dört araç montaj platformu, beş genel alt sistem ve yedi temel teknoloji ile sektöre öncülük ediyor. EQ1 modeli, Çin’de küçük akülü elektrikli araçlarda liderdir. Chery aynı zamanda dünya çapında araç, CKD parçaları, motor ve araç üretim teknolojisi ve ekipmanı ihraç eden ilk Çinli otomobil şirketidir. Chery, araçlarını bugüne kadar 80’den fazla ülke ve bölgeye ihraç etti. Ayrıca yurt dışında 10 fabrika ve yurt dışında 1.500’den fazla satış ve servis noktası kurmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.