Chery ailesinin yeni üyesi TIGGO 4 olacak

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Chery'nin tasarım estetiği, teknolojik yenilik, kalite kontrol ve kullanıcı deneyimindeki mükemmelliğini ortaya koyan TIGGO ailesinin en büyük üyesi TIGGO 8 Serisi, gelişmiş tahrik sistemleri, göz alıcı iç tasarımı ve akıllı özellikleriyle küresel tüketicilerin beğenisini kazandı. . Genç tüketicilerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan TIGGO 4 serisi, kapsamlı güvenlik özellikleri, akıllı teknolojileri, lüks iç mekanı ve verimli güç aktarım sistemi sayesinde kısa sürede dünya çapındaki kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. 21 yıldır üst üste Çin'in lider binek otomobil ihracat markası Chery, yenilikçi modelleriyle sektördeki varlığını artırmaya devam ediyor. Markanın 2024 Pekin Otomobil Fuarı'nda tanıttığı TIGGO ailesi, yenilikçi özellikleriyle küresel pazarlardaki gücünü hızla artırıyor.

TIGGO ailesi dikkat çekiyor

Chery tarafından üstün performans, ileri teknoloji ve uluslararası kabul görmüş kalite standartlarıyla geliştirilen TIGGO ailesi, taşımacılığın geleceğine dair önemli bir vizyon sağlayan üstün teknolojik araştırma ve ürün geliştirmenin zirvesini temsil ediyor. Teknolojik yenilik ve estetik tasarım bir arada! Bağımsız araştırma ve geliştirmede ön saflarda yer alan Chery, kaliteye olan bağlılığını teknolojik sınırları zorlayan modelleriyle somutlaştırıyor. TIGGO 7, TIGGO 8 ve TIGGO 4'ten oluşan TIGGO serisi, Chery'nin teknolojik yenilik ve ürün optimizasyonundaki zirvesini ortaya koyuyor. Tüm bu modeller Chery'nin kaliteye öncelik verme temel ilkesinin en somut örnekleri arasında yer alıyor. TIGGO ailesi, markanın tasarım estetiği, teknolojik yenilik, kalite güvencesi ve kullanıcı odaklı deneyim konusundaki mükemmelliğini göstermektedir. TIGGO 8 serisi, tamamen gelişmiş güç aktarım sistemleri, lüks iç tasarımı ve akıllı özellikleri sayesinde dünya çapındaki tüketicilerden büyük övgü ve övgü aldı. TIGGO 8 orta boy SUV'larda liderdir! TIGGO 8, JD Power 2023 Çin APEAL (Otomotiv Performansı, Uygulama ve Düzen) araştırmasında orta boy SUV segmentinde birinci sırada yer aldı.

Chery ailesinin yeni üyesi TIGGO 4 olacak

Genç kullanıcılara özel tasarım

TIGGO 4! Genç tüketiciler için özel olarak tasarlanan TIGGO 4 serisi, kapsamlı güvenlik özellikleri, akıllı teknolojisi, lüks iç mekanı ve verimli performansıyla dünya çapındaki kullanıcıların güvenini kazandı. TIGGO 4 PRO, altı hava yastığı, 360 derecelik panoramik görüş sistemi ve ESP (Elektronik Stabilite PROgramı) dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik özellikleriyle standart olarak gelir. Bu nedenle tüm yolcular için tam ve etkili koruma sağlar. Motor seçenekleri açısından bakıldığında, benzersiz güç aktarma organlarıyla öne çıkıyor ve performans ile yakıt verimliliği arasında bir denge kuruyor. Ayrıca TIGGO 4 PRO, JD Power'ın 2023 Çin Başlangıç ​​Kalite Araştırması'nda (IQS) kompakt SUV segmentinde birinci sırada yer alarak performans, alan, konfor, zeka, güvenlik, dayanıklılık ve güvenilirlik açısından üstünlüğünü doğruladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir