Çekilişle Tesla hediye edilecek – Son Dakika Ekonomi Haberleri

0

WORLDEF uluslararası e-ticaret platformunun öncülüğünde, 8-9-10 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 10. Dünya E-Ticaret Forumu, çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerini bekliyor. Açıklamaya göre stand-up gösterilerinden konserlere kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak forum, büyük bir çekilişe de sahne olacak. Milli Piyango İdaresi’nden izin alınarak noter huzurunda yapılacak çekilişle bir forum ziyaretçisine “Tesla Model Y” elektrikli araç (EV) hediye edilecek.

“TESLA ÇİZİMİ TÜRKİYE’DE BİR İLK OLACAK”

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, 10. Dünya E-Ticaret Forumu’nda büyük sürprizler hazırladığını söyledi. Forumda düzenlenecek Tesla çekilişinin ziyaretçiler arasında büyük heyecana sahne olacağını belirten Nart, “Küresel e-ticaret ekosistemini bir araya getireceğimiz forumu her yıl farklı konseptlerle geliştiriyoruz. Bu yıl onuncusunu düzenlediğimiz forumun ziyaretçilerine çeşitli sürprizler hazırladık. Bunlardan biri de Tesla Model Y çekilişi olacak.Marka sadece Amerika’da online sipariş kabul ediyor ve dilerseniz kapınıza kadar teslim edecek. Yani bildiğiniz e-ticaret yapıyor. Doğal olarak markayı bu açıdan çok beğendik. Milli Piyango İdaresi’nin izniyle 10 Haziran akşamı noter huzurunda çekiliş yapacağız. Hala izin alma sürecinde olduğumuz için çekiliş ayrıntılarını paylaşamıyoruz. Ancak araba çekilişi Türkiye’de bir ilk olacak. Belki de dünyada bir ilk olacak. Bu anlamda herkesi araba çekilişi heyecanını yaşamaya davet ediyoruz. Kazanan talihliye aracı Tesla Türkiye CEO’su yakın arkadaşım Kemal Geçer hediye edecek. Aracı forum boyunca 11. salonda özel standında sergileyeceğiz.

İlk Togg mağazası açıldı

İlk Togg mağazası açıldı

Kemal Geçer’in de forumda yer alacağını belirten Nart, WORLDEF E-Ticaret Dergisi’nin Haziran sayısının kapağında yer alacak olan Kemal Geçer’in söyleşisinde e-ticarete ve arabalara dair her şeyi bulabileceklerini de sözlerine ekledi.

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK E-TİCARET ETKİNLİKLERİNDEN BİRİ

Forum, 8-10 Haziran tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. “E-ticaret Yeni Yüzyıl” temasıyla düzenlenecek olan forum, Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olarak 41 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayacak. Delikte; Farklı ülkelerden 70.000’den fazla Amazon ve Etsy satıcısı, yaklaşık 550 konuşmacı, 200 üretici, 260 servis sağlayıcı, 400 stant ve 200’den fazla B2B işbirliği masası olacak. Global e-ticaret perakende markalarının da yer alacağı forum, global e-ticaret profesyonellerini ve pazar yerlerini de ağırlayarak e-ticaret ve e-ihracat ekosistemine önemli katkılar sağlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.