BYD SEAL U DM-i hibrit Avrupa'dan önce Türkiye'de

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

BYD bayiliklerinde yerini aldı. Avrupa pazarından önce Türkiye'de satışa sunulan BYD SEAL U DM-i; Tasarımı, ileri teknolojisi, yüksek performanslı sürüşü, geniş yaşam alanı ve uzun menzili ile öne çıkıyor. Türk tüketicisinin en donanımlı Tasarım paketiyle beğenisine sunulan BYD SEAL U DM-i, zengin standart donanımıyla farkını ortaya koyuyor. Markanın D-SUV hibrit modeli BYD SEAL U DM-i, LED farlar ve LED fren lambaları, 19 inç alüminyum alaşım jantlar, panoramik cam tavan, 10 hoparlörlü Infinity ses sistemi, renkli bilgi ekranı (head-up display) özelliklerine sahiptir. standart olarak ön cama yansıtılan), elektrikle dönebilen 15,6 inç dokunmatik multimedya ekranı, 360 derece panoramik kamera, elektrikle ayarlanabilen havalandırmalı ve ısıtmalı ön koltuklar gibi özelliklerle sunuluyor.

BYD SEAL U DM-i hibrit Avrupa'dan önce Türkiye'de

1080 km menzile sahiptir

Türkiye'nin DC şarj fonksiyonlu ve 1.080 kilometreye kadar menzilli tek şarj edilebilir hibriti BYD SEAL U DM-i şarj edilebilir hibrit, BYD markasının yenilikçi Süper DM (Çift Mod) teknolojisini kullanıyor. Bu sayede yüksek performansı, yüksek verimliliği ve konforu bir araya getiren premium SUV, 72 kW'lık 1,5 litrelik dört silindirli benzinli motoru 145 kW'lık elektrik motoruyla birleştiriyor. BYD'nin öncü Blade Battery teknolojisini kullanan ve 8 yıl/200.000 km garanti sunan BYD SEAL U DM-i, Türkiye'nin DC şarj özelliğine sahip tek şarj edilebilir hibriti olacak. 18,3 kWh kapasitesiyle WLTP ölçümlerine göre tek başına elektrik motoruyla ortalama 80 kilometre elektrik menzili sunuyor. Aracın toplam 1.080 kilometrelik menzili, BYD SEAL U DM-i şarj edilebilir hibrit modelini uzun yolculuklar için konforlu bir otomobil haline getiriyor. Modelin 18 kW DC hızlı şarjı destekleyen bataryası da onu rakiplerinden ayırıyor. DC hızlı şarjı kullanarak aracınızın aküsünü %30'dan %80'e şarj etmek yalnızca 35 dakika sürer.

BYD SEAL U DM-i hibrit Avrupa'dan önce Türkiye'de

1 litreden az yanar

BYD SEAL U DM-i, 0-100 km/saat hızlanmasını 8,9 saniyede tamamlıyor. BYD SEAL U DM-i, WLTP yönetmeliklerine göre 0,9 l/100 km'lik ortalama ağırlıklı ortalama tüketimle çok yüksek verimlilik sunuyor. Üstün detayları ve ileri teknoloji tasarım dili “Okyanus Estetiği” ile öne çıkan BYD SEAL U DM-i, dinamik görünümü ve yeni marka tasarım diliyle dikkat çekiyor. Güçlü omuz hatları ve zarif tavan çizgisiyle sportif görünüme sahip bu yeni model, aracın yolcu bölümünde de yüksek teknoloji, pratiklik ve konfor sunuyor. Kaliteli malzeme ve işçiliğin ön plana çıktığı kabin, markanın teknolojik DNA'sını yansıtan iki büyük dijital ekranla donatıldı. Tercihinize göre yatay veya dikey formatta kullanılabilen, elektrikle dönebilen 15,6 inçlik multimedya ekranı ve birçok bilgi içeren 12,3 inçlik sürücü ekranı, her koşulda kolay kullanım sağlıyor. Kategorisinin en uzun ve en geniş araçlarından biri olan BYD SEAL U DM-i, 4.775 mm uzunluğa, 1.890 mm genişliğe ve 1.670 mm yüksekliğe sahip. 2.765 mm dingil mesafesi ve düz zemin tasarımı sayesinde arkadaki yolcular için geniş bacak mesafesi ve tüm yolcular için benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. Ayrıca 552 litrelik bagaj hacmi, arka koltuklar katlandığında 1.440 litreye çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir