BMW’nin elektrikli motosikleti CE 02

0Ürün yelpazesinde BMW Motorrad’ın uygun fiyatlı modeli olarak konumlanan yeni BMW CE 02, özellikle genç kullanıcıları hedefliyor. Şehir içi ulaşıma özel dikkat gösterilerek üretilen bu özel model, çevikliği, pratikliği ve sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Büyük lastikleri ile dayanıklılığı destekleyen yeni BMW CE 02, bu jantlar sayesinde birçok arazide üst düzey sürüş keyfi sunuyor. Far çerçevesi ve jantlar için temel renk olarak kullanılan siyah, kaput için metalik gri, mat gri ve çok parlak renkli yüzeylerle heyecan verici bir kontrast oluşturuyor. Highline versiyonu ile yeni BMW CE 02, dışa dönük ve renkli bir görünüme sahip. Altın renkli çatal, petrol rengi bantla kontrast oluşturarak CE 02’yi dururken bile dinamik ve geleceğe hazır hale getirir; Modelin ayırt edici silüeti, uzun, dar oturma yeri ve çerçeve ile tamamlanmaktadır.

Hafif gövde ve verimli menzil

Yeni BMW CE 02, 11 kW/15 hp güce sahip bir motor seçeneğine sahiptir. Bu güç sayesinde kullanıcısına dinamik bir sürüş deneyimi sunan yeni BMW CE 02, 90 km’ye varan menzili ile şehir içi uzun yolculuklarda yanında yer alıyor. Ayrıca yeni BMW CE 02, güçlü motoru sayesinde 95 km/s azami hıza ulaşıyor.Sadece 132 kg ağırlığındaki 11 kW versiyonuna ek olarak, yeni BMW CE 02, 119 kg ağırlığında 4 kW seçeneği içeriyor. Yeni BMW CE 02, 750 mm’lik sele yüksekliği ve eğlenceli sürüş özellikleriyle göz dolduruyor. Hidrolik yaylı teleskopik çatal, BMW CE 02’nin ön tekerleği için en iyi yol tutuşunu sağlarken, arkada tek taraflı bir amortisör kullanılmıştır. Yeni BMW CE 02’nin güvenli sürüşünü sağlayan fren sistemi, ön tekerlekte ABS ile destekleniyor. Yeni BMW CE 02, standart olarak 0,9 kW şarj ünitesi ile donatılmıştır. Highline donanımı, daha hızlı şarjı destekleyen harici bir 1,5 kW şarj cihazı kullanır.

Sunulan Standart Akış ve Sörf Sürüşü modları

Flow ve Surf sürüş modları yeni BMW CE 02’de standarttır. Flow sürüş modu şehir trafiğinde kullanım için en uygun ayarları sunarken, Surf dinamizm getirir. İsteğe bağlı Flaş sürüş modu, Highline donanımında sunulur ve yeni BMW CE 02’nin sportif görünümünün altını çizer. Yeni BMW CE 02’de kolay izleme sağlayan TFT gösterge paneli, sürüş hızını, akü şarj durumunu ve sürüş bilgilerini iletir. Kokpitteki USB-C şarj bağlantı noktası, akıllı telefonun daha hızlı şarj edilmesini sağlar. BMW Motorrad Connected uygulaması sayesinde kullanıcıya bluetooth üzerinden bağlantı sunulur. Highline donanımıyla sürüş bilgileri, BMW Connected uygulaması aracılığıyla akıllı telefona kaydedilebilir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.