BMWden yeni satış konsepti – Araba Haberleri

0

Sektör yetkililerinden Hakan Tiftik, BMW’nin yeni nesil mağaza konseptinin son örneklerinden biri olan BMW Pop-up Store’u Mandarin Oriental Bodrum’da hayata geçirmekten büyük heyecan duyduğunu söyledi.

Tiftik, “Otomotiv dünyası kabuk değiştirmeye devam ediyor. BMW, sürdürülebilirlik hedefleri çerçevesinde elektrifikasyonla başlayan dönüşüm sürecinde şimdi de perakende çözümlerinde geleceğin temellerini atan Retail Next konsepti ile sorunsuz bir deneyim vaat ediyor. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları çerçevesinde bulundukları yerde olma taahhüdümüzün de bir yansıması olan BMW Pop-up Store’un merkezine deneyim odaklı müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir lüksü koyuyoruz. dedi.

Bir sonraki perakende konsepti

Fijital yolculuğun ön plana çıktığı, dönüşümsel bir proje olan Retail Next konsepti, otomobilin başrolde olduğu showroom tasarımından, müşteri ve otomobilin merkezde olduğu bütüncül bir anlayışa geçişi temsil ediyor. Daha esnek, ölçeklenebilir ve fütüristik bir tasarıma sahip olan BMW Pop-up Mağaza, satın alma sürecinin tüm ihtiyaçlarının tek bir noktadan karşılandığı geniş ve konforlu alanlar sunuyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.