Bankalar art arda duyuruyor! Togg kredisinde detaylar açıklandı

0

Kamu bankaları Togg kredi kampanyalarını tek tek dinliyor. Ziraat Bankası, Togg’lular için hazırladığı 500 bin TL’ye varan kredi paketini açıkladı. Vakıf Katılım’dan bir açıklama daha geldi.

Katılımcı finans alanında önemli bir oyuncu olan Vakıf Katılım, fikri ve sınai mülkiyet hakları %100 Türkiye’ye ait olan dünya markası Togg’un T10X modelini satın almak isteyen müşterileri için özel bir finansal destek paketi hazırladı. Vakıf Katılım’ın bireysel finansman desteği %0,99 kar paylaşım oranı ile sunulacaktır.

Çekiliş sonucu Togg T10X satın almaya hak kazanan müşteriler, Togg Trumore uygulaması üzerinden siparişlerinin hazırlandığını öğrendikten sonra Vakıf Katılım şubeleri aracılığıyla 36 ay vadeli kredi kullanabilecekler. Vakıf Katılım müşterileri de yakında şubeye gitmeden finansal ihtiyaçlarını dijital ortamda karşılayabilecek. Bu sayede finansmana hızlı, kolay ve eş zamanlı olarak erişebilecekler.Neredeyse 3 kat arttı!  Maaş promosyonlarıyla ilgili şikayet yağmuru

Neredeyse 3 kat arttı! Maaş promosyonlarıyla ilgili şikayet yağmuruTürkiye’nin kalkınması için birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu içinde hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Vakıf Katılım Genel Müdürü Osman Çelik, “Vakıf Katılım olarak vatandaşlarımızın sağlıklı yaşaması için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin gayreti içerisinde olduk. Togg Model T10X’e en uygun finansal koşullarla sahip olun. 29 Ekim 2022 tarihinde ilk akıllı cihazın banttan çıkışının hemen ardından verdiğimiz söz ile %0,99 kar paylaşım oranı ile çok özel bir finansman fırsatı hazırladık. İsteyen vatandaşlarımıza sunmaktan mutluluk duyarız. finansman, ödeme kolaylığı ve avantaj paketimiz ile Togg T10X modelini satın alın. Togg olarak biz de ulusal projeleri güçlü bir şekilde desteklemeye devam edeceğiz.”


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.