Avrupa’da 500 bin şarj noktasına ulaştı

0

Hyundai Motor Europe, “Charge myHyundai” adlı yeni şarj hizmetinde önemli bir kilometre taşına ulaştı. Avrupa genelinde 30 farklı ülkede 500.000’den fazla şarj noktası sunmaya başlayan Hyundai, kendi bünyesindeki IONITY de dahil olmak üzere önde gelen şarj hizmeti sağlayıcılarıyla iş ortaklıklarına devam ediyor.

Charge myHyundai, kusursuz bir şarj deneyimi sunarak Hyundai EV modellerinin Avrupa’nın en popüler istasyonlarında şarj edilmesini sağlar. Sürücüler, tek bir RFID kart veya “Charge myHyundai” uygulaması ile doğrudan farklı tarifelerden faydalanırken, aynı zamanda Avrupa genelindeki tüm şarj seanslarını aylık tek bir fatura ile ödeyebiliyor. “Charge myHyundai” uygulamasını indirdikten sonra, Android ve IOS kullanıcıları navigasyon desteğinin ve şarj noktaları için kolay aramanın keyfini çıkarabilir.

otomatik tanımlama sistemi

Hyundai, 2023 yılında IONIQ 6 ile “Tak ve Şarj” hizmetini de devreye alacak. Şarj işlemini daha kolay ve güvenli hale getirecek olan Hyundai, bu sayede şarj süresinde önemli bir zaman tasarrufu sağlayacak. IONIQ 6 sahipleri, araçları şarj işlemini başlatmak için bir şarj noktasına yanaştıktan sonra kimlik doğrulamaya, RFID kart taramasına veya telefon uygulaması başlatmaya ihtiyaç duymadan otomatik tanıma sistemi ile şarj etmeye başlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.